Projekt Rezidence Viva v prodeji | E15.cz

Projekt Rezidence Viva v prodeji

Prodej bytů projektu Rezidence Viva v Praze 9-Čakovicích, který realizuje mezinárodní developerská skupina Ablon Group Limited prostřednictvím své projektové společnosti HD Investment, byl zahájen.

Prodej zajišťuje realitní kancelář PROFESSIONALS s. r. o. Noví obyvatelé se budou moci nastěhovat ve čtvrtém čtvrtletí 2009.

#####Parkování

V Oderské ulici vyroste celkem šest čtyřpodlažních domů. Domy budou po dvojicích spojeny vjezdem do podzemních garáží s celkovou kapacitou 156 parkovacích stání. Každý byt kromě šesti 1+kk tak bude disponovat vlastním parkovacím místem, chybět nebudou ani parkovací stání pro návštěvy.

#####Financování

K bytům navíc náleží balkon nebo terasa (kromě šesti 1+kk) a sklepní kóje, volitelné je připojení k internetu, strukturovaná kabeláž a klimatizace. V nabídce je celkem 162 bytů s celkovou obytnou plochou 10 824 m2. K dispozici jsou byty od 39 do 102 m2, a to 6 bytů 1+kk, 88 bytů 2+kk, 56 bytů 3+kk, 2 byty 3+1, 8 bytů 4+kk a 2 byty 4+1. Ceny začínají na 40 000 Kč/m2 včetně DPH. Pro zájemce o hypoteční úvěr jsou připraveny zvýhodněné podmínky Raiffeisenbank.

Ta nabízí odhad nemovitosti zdarma a možnost až stoprocentního financování a snížených úrokových sazeb.

#####Dopravní dostupnost

Čakovice jsou díky kvalitní hromadné dopravě a zároveň blízkosti zeleně stále zajímavější čtvrtí pro ty, kteří hledají moderní bydlení za velmi zajímavých cenových podmínek. Samozřejmostí je nejen plná občanská vybavenost v místě, ale také výborná dopravní dostupnost kamkoli do centra Prahy. Velkou výhodou je blízkost stanice metra „C“ Letňany, která byla letos na jaře uvedena do provozu.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!