Realitní kancelář STING má svůj vlastní investiční fond | E15.cz

Realitní kancelář STING má svůj vlastní investiční fond

Jako jediná z českých realitních kanceláří má společnost STING svůj uzavřený investiční fond řídící se Zákonem o kolektivním investování. Tento fond je pod přímým dohledem České národní banky. Ve čtvrtek 10. února byl zapsán nový základní kapitál, který v tuto chvíli činí 15 milionů korun. Vlastní kapitál je téměř 80 milionů korun a dalších 50 milionů má fond investováno v rámci Realitní skupiny STING.

Realitní kancelář se tak zařadila mezi společnosti jako například Central Group či Metrostav, které mají rovněž své uzavřené investiční fondy. „Jsme společností, která se dlouhodobě zabývá mimo jiné výkupem nemovitostí. Chceme být v dnešní turbulentní době maximálně transparentní a dát klientům najevo, že jsme kapitálově silnou českou společností se čtrnáctiletou tradicí,“ řekl Michal Pitucha, ředitel Realitní skupiny STING.

STING uzavřený investiční fond je schopen z vlastních zdrojů odkoupit nemovitost klienta do jednoho týdne v rámci celé České republiky. Tento fond je schopen vyhovět poptávce a přáním těch klientů, kteří požadují peníze z prodeje rychleji než standardní cestou a tudíž realizuje i výkupy těch nemovitostí, u kterých by hrozila pro klienta neúnosná prodleva.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!