Realitymix.cz je jedničkou v počtu nabídek | E15.cz

Realitymix.cz je jedničkou v počtu nabídek

Realitní portál Realitymix.cz, který patří do mediální skupiny Centrum Holdings, přebírá pozici jedničky v počtu zveřejňovaných inzerátů. Šestého září bylo v aktuální nabídce na portálu celkem 161 500 nemovitostí.

Na pozici jedničky se dostáváme díky dlouhodobé koncepční práci celého našeho obchodního týmu, který jsme začali systematicky budovat na začátku roku 2009,“ říká Jan Štěp, ředitel portálu. K tomu je třeba přičíst i výrazné investice, které zajišťují lepší funkčnost a dávají větší komfort při prohlížení stránek. Například investice do nového hardwaru zajistila výrazné zvýšení rychlosti zobrazovaných informací.

Portál rovněž přišel s dalšími novinkami a stal se nejvýraznějším inovátorem na trhu. Od letošního jara byla zařazena nová služba – u každé z nemovitostí je přiřazena interaktivní kolonka „Nabídni cenu“. Ta dává zájemcům o nemovitosti možnost hned na počátku zahájit smlouvání, k čemuž stačí vypsat pouze cenu a zaslat ji jedním klikem nabízejícím. Prodávající pak zase dostávají informaci o tom, jaká je reálná tržní cena jejich nemovitosti. Mezi další novinky patří i inovativní fotogalerie, která umožňuje pokrokové prohlížení fotografií z jednotlivých nabídek.

„Jsme přesvědčeni, že právě kombinace promyšleného investičního plánu, který vylepšuje funkcionalitu služeb, inovací a vstřícného proaktivního přístupu ke klientům, stojí za naším úspěchem. Ten je umocněn i podporou ze strany mateřské mediální skupiny Centrum Holdings, která se 3,2 miliony unikátních návštěvníků patří k lídrům trhu. Podpora skupiny, jmenovitě zejména od portálů Centrum.cz, Atlas.cz, Aktuálně.cz a Najisto.cz, nám dává jistotu dalšího růstu,“ uvádí Jan Štěp. Největší část současné nabídky – téměř třetinu – tvoří prodeje bytů, následují prodeje rodinných domů, dále pronájmy bytů a prodeje pozemků.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!