Redevelopment pod hlavičkou ING Real Estate Development | E15.cz

Redevelopment pod hlavičkou ING Real Estate Development

Obchodní centrum Nisa Liberec je největší stavbou tohoto druhu na sever od Prahy. Společnost ING Real Estate Development jeho revitalizaci realizovala v průběhu pouhých tří let, a to při dodržení všech stanovených termínů. To je v realitním byznysu v našich podmínkách výjimka.

ING Real Estate Development je na naší realitní scéně fenomén. Jednotlivé realizace společnosti oslovují veřejnost originalitou a často i nadčasovostí. ING Real Estate Development jako developer sází na kvalitu ve všech svých realizacích - obchodní centra nevyjímaje.

#####Remodeling v českých podmínkách

Remodeling Nisy Liberec je pilotní projekt realizovaný ve standardu tzv. sustainability -„udržitelnosti“, který ING Real Estate aplikuje globálně ve všech lokalitách svého působení. Rekonstrukce Nisy Liberec ukazuje, že v českých podmínkách lze úspěšně aplikovat koncept remodelingu zastaralých obchodních center a potvrzuje, že lze nalézt optimální ekonomický model pro jejich fungování. To vše při zachování původních vizí, finančního rámce a při zachování stanovených termínů.

#####Flexibilní řešení

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!