Rezidenční park Baarova získal dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku | e15.cz

Rezidenční park Baarova získal dvě ocenění v soutěži Realitní projekt roku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ve čtvrtek 1. listopadu 2012 byly v rámci Realitního kongresu vyhlášeny výsledky druhého ročníku soutěže Realitní projekt roku 2012. Rezidenční park Baarova, jehož developerem je společnost PASSERINVEST GROUP, si z této soutěže odnesl rovnou dvě ocenění – ocenění za projekt realizovaný na území Prahy 4 a Cenu architektů.

Rezidenční park Baarova leží v pražské Michli mezi ulicemi Baarova, Telčská a Baarovým parkem, v bezprostředním sousedství BB Centra. Je tvořen třemi samostatnými bytovými domy, mezi nimiž vznikl moderní vnitroblok s půvabnou vnitřní zahradou sloužící výhradně rezidentům. Každý z domů má samostatný vstup jak z ulice, tak z přilehlého Baarova parku s jezírkem a velkou vodní fontánou. Vstupy do rezidenčního areálu jsou chráněny kartovým systém - o bezpečí a klid obyvatel se stará i nepřetržitě fungující hlavní recepce a bezpečnostní kamery.

„Obou ocenění v soutěži Realitní projekt roku 2012 si velmi vážíme, neboť jsme přesvědčeni, že Rezidenční park Baarova je skutečně unikátním projektem realizovaným v atraktivní, skvěle vybavené a dopravně velmi dobře dostupné lokalitě. Udělená ocenění jsou podle mne toho dokladem,“ říká Radim Passer, generální ředitel společnosti PASSERINVEST GROUP.

V rámci Rezidenčního parku Baarova, jehož dokončení proběhlo na jaře letošního roku, bylo vybudováno celkem 139 bytových jednotek ve třech standardech vybavení – Classic, Modern I a Modern II. Vybírat si lze z bytů 2+kk až 6+kk s balkonem, nebo terasou či zahrádkou, sklepem a garážovým stáním. Výměry těchto bytů se pohybují od 50 do 170 čtverečních metrů a kromě vysokého standardu použitých materiálů a vybavení upoutají především neobvyklou světlou výškou místnostní, dosahující 2,75 metrů.

Primárně jsou byty v Rezidenčním parku Baarova určeny k prodeji, ale na základě zvyšující se poptávky developer připravil i několik bytových jednotek k pronájmu. Všechny tyto byty jsou vybaveny kompletní kuchyňskou linkou. Pro pohodlí obyvatel bytu jsou zde připraveny i vestavěné skříně. Ke každému bytu určenému k pronájmu náleží jedno podzemní parkovací stání a prostorná sklepní komora s výškou dosahující až 3,5 m.

V současné době je pro zájemce o prohlídku připraven i kompletně zařízený vzorový byt, jehož prohlídku lze absolvovat po předchozí domluvě s prodejcem.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video