V centru Prahy se otevře nový luxusní hotel | E15.cz

V centru Prahy se otevře nový luxusní hotel

Na Tylově náměstí v centru Prahy otevře česká společnost CPI Hotels další čtyřhvězdičkový hotel značky Clarion.

Současné čtyři provozy v Praze, Liberci a Ostravě od dubna rozšíří Clarion Hotel Prague City s kapacitou přes šedesát pokojů nedaleko Václavského náměstí. Clarion Hotel Prague City je umístěn v šestipodlažním objektu v klidné parkové zóně Tylova náměstí na Vinohradech, v blízkosti stanice metra I. P. Pavlova a jen pět minut chůze od Václavského náměstí.

„Polohu hotelu považujeme za jednu z největších konkurenčních výhod,“ uvedl Jan Kratina, generální ředitel CPI Hotels. Nejmladší z hotelů Clarion je zároveň také nejmenším, celková ubytovací kapacita činí 64 pokojů. Gastronomické zázemí pro hosty zabezpečí restaurace Benada, jejíž prostor lze využít také jako konferenční sál až pro 70 osob. Komorní meeting room pak nabídne separátní konferenční salonek pro osm lidí.

„Budova Clarion Hotelu Prague City prošla v posledních deseti měsících rekonstrukcí, závěrečné stavební práce by měly být hotovy do poloviny února. Postupně začínáme s navážením mobiliáře, v březnu spustíme zkušební provoz a 1. dubna otevřeme pro veřejnost,“ potvrdil harmonogram otevření ředitel Kratina. Zájemci mohou již nyní nahlédnout do vzorových pokojů.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!