V Plzni vyrostou luxusní kanceláře a byty | E15.cz

V Plzni vyrostou luxusní kanceláře a byty

Developerská společnost UBM Bohemia se v současné době intenzivně věnuje přípravám svého nového projektu Hamburk ve stejnojmenné lokalitě v centru Plzně. Tento nový projekt v sousedství designového hotelu Angelo přinese do západočeské metropole více než 12 tisíc metrů čtverečních kvalitních kancelářských ploch, luxusních bytů a nebytových prostor pro obchody a služby.

Projekt má platné územní rozhodnutí, nyní se zpracovává dokumentace pro vydání stavebního povolení. UBM Bohemia plánuje zahájit výstavbu začátkem příštího roku. Hotovo by pak mělo být na podzim 2011. Projekt Hamburk ve stejnojmenné lokalitě, dobře známé všem obyvatelům Plzně, se připravuje na nezastavěném pozemku ohraničeném ulicemi U Prazdroje, Klicperova a designovým hotelem Angelo, který společnost UBM ve spolupráci s firmou Warimpex dokončila v loňském roce. Čtvrť se nachází v centru města – má tedy veškerou občanskou vybavenost v dosahu a je výborně dopravně dostupná: prochází zde jedna z hlavních páteřních ulic Plzně, nedaleko leží i hlavní vlakové nádraží. Díky vybudování obchvatu Plzně se celá lokalita proměnila, nyní je mnohem klidnější a nabízí výhled na opravené domy, do zeleně a z vyšších pater budov také na nedalekou řeku Radbuzu a protější unikátní areál Plzeňského Prazdroje.

#####Postaví se dvě nové budovy

„Po důkladné analýze plzeňského realitního trhu jsme došli k závěru, že právě o špičkové kanceláře a exkluzivní byty je v Plzni vzhledem k jejich nedostatku stále zájem. Projekt Hamburk tak pomůže tuto poptávku uspokojit,“ říká k plánované výstavbě Lenka Kocourková, marketingová manažerka UBM Bohemia. Projekt Hamburk tvoří dvě samostatné budovy (kancelářská a bytová), které jsou oddělené malým náměstíčkem se zelení. Šestipodlažní administrativní budova nabídne k prodeji kancelářské plochy nejvyšší kvality s možností variabilního uspořádání, které bude každému budoucímu majiteli šité přímo na míru podle jeho požadavků na dispoziční řešení. Luxusní byty v pětipodlažní rezidenční budově budou mít vysoký standard zpracování i vnitřního vybavení, obvyklé pro všechny již realizované tuzemské bytové projekty UBM Bohemia. Přestože jsou byty plánovány jako malometrážní, od 31 do 82 metrů čtverečních, developer je zároveň připraven vytvořit i velkoprostorové byty spojením několika malometrážních bytů podle individuálních požadavků klientů. Součástí obou budov jsou jak podzemní patra určená pro parkování, tak i nebytové prostory pro obchody a služby.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!