Vila Verde získala dvě ocenění v realitní soutěži | E15.cz

Vila Verde získala dvě ocenění v realitní soutěži

Developerský projekt luxusního bydlení Vila Verde získal v soutěži Realitní projekt roku 2012 dvě ocenění. Odborná porota mu udělila Cenu za 1. umístění a Cenu architektů v regionu Praha 6. Letošního ročníku se zúčastnilo více než 100 rezidenční projektů, ze kterých vybírala porota složená ze zástupců realitních firem a architektů, oznámili zástupci developera.

„Spolu s architekty jsme se snažili najít takové řešení, které by zohledňovalo už existující vilovou zástavbu ve stylu moderny a funkcionalismu. Výsledkem je esteticky a odlehčeně působící stavba ve tvaru dvou prolnutých kvádrů, splňující nejvyšší nároky na pohodlný život,“ komentuje Jiří Thein, předseda představenstva společnosti Real 11 a.s, která je developerem projektu.

Projekt je nyní ve stádiu hrubé stavby s osazenými okny, pokračují práce na zateplování fasády a rozvodech instalací. Dokončení se předpokládá v únoru 2013 a k nastěhování bude v polovině roku 2013. K prodeji zbývají poslední bytové jednotky, větší část bytů už našla majitele. Vila v klidné lokalitě blízko Pražského hradu a největšího pražského parku Stromovky je atraktivní investicí pro náročnou českou i zahraniční klientelu.

Autory architektonického návrhu jsou Martin Sladký a Zuzana Strouhalová z atelieru de.fakto. Generálním dodavatelem je česká stavební společnost Hinton a prodejcem bytů pražská realitní kancelář Svoboda & Williams.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!