Zápisník Jany Havligerové: Grilovačky v ohrožení | E15.cz

Zápisník Jany Havligerové: Grilovačky v ohrožení

Zápisník Jany Havligerové: Grilovačky v ohrožení
Poslanecká sněmovna
• 
ZDROJ: Blesk/David Malik

Jana Havligerová

Čtyři parlamentní opoziční strany – TOP 09, STAN, KDU-ČSL a ODS – vedou opatrné úvahy o tom, že by do příštích sněmovních voleb mohly jít společně. Aby vůbec měly šanci porazit Babiše a jeho anoisty, bude podle šéfa STAN Víta Rakušana potřeba, aby alfa samci v jednotlivých stranách upozadili svou ješitnost. To nemůže dopadnout dobře. Už jenom hledání alfa samců bude obtížné, ne-li nemožné. 

Ministři za ČSSD hrozí, že strana ve sněmovně nepodpoří návrh státního rozpočtu na příští rok. Rezortům, které řídí, v něm podle šéfa socialistů a vicepremiéra Jana Hamáčka chybí dvacet miliard korun. A to je všechno, víc by fakt nechtěli?

Množí se zprávy o tom, že globální změnu klimatu nelze zastavit, nýbrž jenom zpomalit. A podle vědců se proto mimo jiné musejí změnit také stravovací návyky. Tak si ještě užijte letní grilovačky. S hovězími steaky bude amen, přežvýkavci včetně krav při trávení vylučují metan a ten ovlivňuje klima ještě víc než oxid uhličitý.

 

Podpořte E15 v anketě Křišťálová lupa

Deník E15 byl nominován v anketě Křišťálová Lupa 2020 o nejlepší zpravodajský web v Česku. Podpořte nás svým hlasem - ZDE.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!