Zápisník Nguyen Thuong Ly: Krize v červeném | e15.cz

Zápisník Nguyen Thuong Ly: Krize v červeném

Nguyen Thuong Ly

Nguyen Thuong Ly

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Krizový štáb ministerstva vnitra následoval příklad šéfa rezortu a celý se oblékl do červených svetrů, mikin a triček. Na fotografii z jednání, kterou sdílelo vnitro na svém Twitteru, nechybí ani sám Jan Hamáček ve známém - a snad pravidelně praném - červeném svetru s džínami, čemuž se už familiárně říká „outfit na Jeníka“. Marketingový tým Andreje Babiše zatím dokázal jen premiérovi sundat kravatu. Aby působil rozhodněji, možná by ho příště měl obléct rovnou do červeného atombordelu.

Twitter se vůbec stal hlavním komunikačním nástrojem vlády s veřejností. Ještě než skončila mimořádná jednání vlády, lidé se mohli dozvědět o povinnosti zakrývat si obličej či o dodávce desítek milionů roušek z Číny. Na následné tiskové konference si politici šetřili další bomby. Dávkovat se musí.

Na roušky a šátky přes obličej si konečně začínají lidé zvykat. Nosí je politici, novináři i prodavači. Na internetu se tak rojí informace o tom, jaký materiál je nejlepší, na kolik stupňů je prát a jak sakra nosit roušku a nemít přitom zamlžené brýle. A to je skvělá zpráva.

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery