5 tipů, jak najít tu nejlepší koženou peněženku k vašemu stylu | e15.cz

5 tipů, jak najít tu nejlepší koženou peněženku k vašemu stylu

ZDROJ: Envato Elements
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Peněženky jsou jedním z nejdůležitějších doplňků, které muži nosí. Udržují peníze a další cennosti v bezpečí a to, jakou peněženku nosíte, může odrážet váš styl a osobnost. Vybrat si můžete mezi klasickými nebo moderními kousky. Pokud hledáte klasiku, vsaďte na koženou variantu. Při výběru správné peněženky je důležité vědět, jaké budete potřebovat kapsy, a zda je potřebujete s bezpečnostním zámkem. Pak si můžete vybrat tu ideální přesně pro vás.

Jak vybrat peněženku?

Pánské peněženky jsou klasickým doplněním každého mužského šatníku. Mohou být vyrobeny z různých materiálů, jako je kůže nebo třeba koženka. V závislosti na velikosti mohou obsahovat kreditní karty, hotovost, průkazy totožnosti a další doklady. Můžou být také vybaveny vnitřními kapsami, zipy, kapsami na poznámky a dalšími prvky. Pánské peněženky jsou k dispozici v široké škále stylu, barvy, velikosti a cennových rozmezí.

Jak si ale správně vybrat?

1. Zamyslete se nad tím, jaký styl nosíte. Pokud jste milovníkem minimalistického stylu, pak byste měli hledat jemnou kůži. Pokud máte rád extravagantní a nápadité věci, můžete si vybrat něco, co se odlišuje od ostatních a které vám dá unikátní vzhled.

2. Pokud se zajímáte o vzhled a odolnost, vyberte si kvalitní kůži. Kvalitní a trvanlivá kůže je důležitá, abyste zajistili, že nějakou dobu vydrží. Kůže by měla být odolná a měla by být schopna odolat všem škodlivým vlivům, kterým bude vystavena.

3. Ujistěte se, že máte správnou velikost. Jeden z nejdůležitějších faktorů, který je třeba zvážit, je velikost peněženky. Peněženka by měla mít dostatek prostoru, abyste do ní mohli uložit všechny své karty a platební informace. Měla by také být dostatečně malá, aby se vešla do vašich kapes a nebyla nepříjemná.

Autor: Envato Elements

4. Hledejte vhodné barvy. Vzhledem k tomu, že móda je o tom, jak se cítíte, měli byste si vybrat barvu, která se hodí k vašemu stylu. Pokud nosíte spíše neutrální barvy, můžete vybrat klasickou černou nebo hnědou. Pokud se vám líbí živější barvy, můžete si vybrat vícebarevnou kůži.

5. Věnujte pozornost detailům. Detailní práce je důležitá pro výrobu dobré peněženky. Ujistěte se, že se kůže dobře ohýbá a že je stejné kvality na celém produktu. Naše rada je, abyste si koupili značkovou peněženku, protože tyto produkty jsou vyrobeny z nejlepší kůže. Mrkněte třeba na Eobuv.cz.

Peněženka musí ladit s botami! Jaké v zimě vybrat?

Zimní pánské boty jsou ideální volbou pro muže, kteří chtějí zůstat v suchu a teplu. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči vlhkosti a mrazu. Obvykle mají hrubší podrážku pro lepší stabilitu, což je důležité při chůzi po kluzkých vozovkách. Některé modely mají dvojitou stélku, která zajišťuje dobré tepelné izolace a zabraňuje prochladnutí nohy. Některé zimní boty jsou také vybaveny odolnou protiskluzovou podrážkou, která zajišťuje maximální stabilitu na ledě a sněhu. Boty jsou k dostání ve všech velikostech a barevných odstínech, takže si můžete vybrat ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám a stylu.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery