Rady, jak poznat zkušeného barbera | e15.cz

Rady, jak poznat zkušeného barbera

ZDROJ: unsplash
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Když hledáte holiče, který vám vytvoří perfektní vzhled a poskytne příjemný zážitek, je důležité vědět, na co se zaměřit a co očekávat. Uvidíte, že výběr perfektního holiče není tak těžký, jak by se mohlo zdát. Zkuste se zaměřit na tyto klíčové faktory a určitě najdete toho pravého holiče pro vás.

Zkušenosti

Prvním a nejdůležitějším faktorem, na který byste se měli zaměřit, jsou zkušenosti holiče. Většina lidí chce být holena profesionálním a zkušeným barberem, který ví, co dělá a dokáže zajistit nejlepší možný zážitek. Ptejte se na zkušenosti v blízkém okolí, pokud uvidíte kamaráda, který je perfektně ostříhán a oholen, zeptejte se ho na tip. Rady vám ale může poskytnout i Google. Každý slušný a zaběhlý salón má své webové stránky a není nic jednoduššího než si zadat do vyhledávače „barber shop + místo, kde bydlíte“. Například barber shop Praha nebo barber shop Hradec Králové – na tyto výrazy se vám zobrazí všechny barber shopy v daném městě.  

Hygiena

Dalším faktorem, na který byste měli při výběru holiče brát ohled, je hygiena. Každý kvalitní barber by měl dbát na čistotu a hygienu svého pracoviště. Všechny nástroje by měly být pečlivě očištěny a dezinfikovány, aby se minimalizovalo riziko infekce. Perfektní holič by měl pracovat v čistém a dobře vybaveném salonu, který odpovídá současným standardům.

Přístup

Přístup je asi to nejdůležitější. Holič by měl být vstřícný, ochotný a příjemný. Měl by být schopen naslouchat vašim potřebám a přizpůsobit se jim. Pokud máte nějaké zvláštní požadavky, měl by být ochoten s nimi pracovat. Příjemný a přátelský přístup vám zajistí příjemný a uvolněný zážitek z holení a stříhání.

Vybavení

Moderní technologie může zlepšit kvalitu a rychlost holení a také minimalizovat podráždění pokožky. Barber by se měl „vyznat“ a specializovat se na konkrétní značky strojků a nožů.

Kvalifikace a certifikáty

Holičská profese je jako každá jiná – vyžaduje si odborné znalosti a dovednosti. Perfektní barber by měl mít odpovídající kvalifikaci a certifikáty. V České republice existuje mnoho kurzů a škol, které vzdělávají budoucí barbery neboli holiče.

Spokojenost zákazníků

Spokojenost zákazníků je velmi důležitá a může být dobrým indikátorem kvality holiče. Pokud váš holič má spokojené zákazníky, znamená to, že se dobře stará o své klienty. Takže se v klidu podívejte na jeho recenze na Google – zkrátka si ho prověřte.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video