Bude to malér, hřímal Jan Blatný. O Velikonocích se chovejte slušně | E15.cz

Bude to malér, hřímal Jan Blatný. O Velikonocích se chovejte slušně

Luděk Staněk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Přicházejí Velikonoce, a dětem tak začaly prázdniny od jejich depresivních ročních prázdnin. Týden na to by se ale už konečně měly vrátit do škol a rodiče už netrpělivě pokukují po přechlazeném šampaňském, co jim leží řadu měsíců v lednici. Více se dozvíte v Událostech Luďků Soboty a Staňka z produkce internetové televize Mall.tv.

Děti se vrací do škol a vláda jim k tomu nachystala tu pravou uvítací zábavu! Čeká je dušení se v respirátorech, pravidelné vyšťourávání kusů mozku s pomocí dlouhých špejlí a pohybování se po škole na základě komplexních, předem definovaných protokolů. Ale jako všechno v tomhle státě, ani návrat do lavic není vůbec jistý. Blatný se totiž rozohnil v televizi, že jestli se Češi o Velikonocích utrhnou ze řetězu a vyrazí ven kolektivně chlastat, tak nebude nic! A jak známe naše spoluobčany, tak to šampaňské, milí rodiče, raději ještě neotvírejte…

Autor: Luděk Staněk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.