Liquid Office: Nikde jinde nemíchají tolik nealkoholických drinků | e15.cz
Štítek Premium

Bistra v pražských čtvrtích: Nikde nemíchají tolik nealkoholických drinků jako v Liquid Office

E15.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Města netvoří developeři. Města tvoří lidé, kteří v nich žijí a sdílejí každodennost. Pražské čtvrti za svou podobu vděčí i nenápadným hrdinům své doby, kteří pro sousedy vytvoří živý záchytný bod: kde se sejít, kde se najíst, kde posedět.

Když parta lidí z proslulého pražského Hemingway Baru otevře nový podnik ve čtvrti, kde dobrý koktejlový bar zcela chybí, ale zase je tam přebytek kancelářských prostor, lze vytušit, že bude mít úspěch. Sázka na budovu Butterfly v Karlíně se barmanům vyplatila.

Spoluzakladatel Liquid Office David Andrle hodnotí prostor Butterfly jako nadčasový a moderní a vnímá ho jako skvělou příležitost koncipovat koktejlový bar zcela jinak. „Díky velkým oknům, dominantnímu baru a venkovnímu posezení můžeme návštěvníkům nabídnout něco navíc, než co znají z našich starších konceptů – komorního Hemingwaye a baru Cash Only, který přece jen byl umístěn spíše v suterénu.“ Hlavní myšlenkou zaniklého Cash Only byla sezonní povaha nabídky a lokální původ surovin, což mínili zakladatelé přenést do nového podniku.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah