Sunny Canadian International School otevřela novou budovu gymnázia | E15.cz

Sunny Canadian International School otevřela novou budovu gymnázia

edu

Soukromá dvojjazyčná škola Sunny Canadian International School v Jesenici u Prahy otevřela pro své studenty novou, moderní budovu bilingvního gymnázia.

Sunny Canadian International School zareaguje na trvale se zvyšující zájem studentů o studium na této škole otevřením nového moderního vzdělávacího komplexu. Slavnostní otevření proběhlo 31. srpna 2015 pod záštitou Velvyslanectví Kanady a Kanadské obchodní komory.

Slavnostního zahájení se zúčastnila také starostka obce Jesenice paní Bc. Radka Vladyková a řada jiných hostů, mezi kterými nechyběl zpěvák Ben Christovao, moderátor Jan Rosák, kanoista Martin Doktor, spisovatelka Zuzana Maléřová, senátor Václav Láska, bývalá ředitelka společnosti Muriel Anton z Kanady, ředitel Centra nadání Václav Fořtík či moderátorsko-žurnalistická dvojice manželé Hynkovi. Všichni kmotři a kmotřičky popřály škole mnoho krásného a bubenická skupina Jumping Drums odstartovala nový školní rok.

Sunny Canadian International School roste před očima. Každý rok otevírá více tříd a vítá více studentů, pro které je kvalitní dvojjazyčné vzdělání prioritou. Propracovaný vzdělávací program, studijní výsledky a přátelská atmosféra Sunny Canadian International School tak přitahují stále více zájemců o školku, základní školu i gymnázium a okruh, z něhož dojíždí bezmála 420 žáků Sunny Canadian, se rozšířil na více než 40 km.

Soukromá dvojjazyčná škola Sunny Canadian International School v Jesenici u Prahy otevřela pro své studenty novou, moderní budovu bilingvního gymnázia.Soukromá dvojjazyčná škola Sunny Canadian International School v Jesenici u Prahy otevřela pro své studenty novou, moderní budovu bilingvního gymnázia.Autor: Sunny Canadian International School

Na tuto poptávku zareagovala škola výstavbou nového moderního vzdělávacího komplexu Canadian International School, který přímo navazuje na stávající budovu mateřské a základní školy Sunny Canadian International School. Stavba byla zahájena v květnu 2014 a Sunny Canadian touto stavbou oslavila své třinácté výročí. Nová budova disponuje krásnou sportovní multifunkční halou, knihovnou, moderním klubem, několika laboratořemi přírodních věd, multimediální učebnou, kuchyňským studiem, výtvarným ateliérem, počítačovou učebnou a mnoha třídami, ve kterých najdou svůj druhý domov žáci druhého stupně a především pak navazujícího gymnázia.

Toto všeobecné gymnázium je zapsáno v rejstříku škol MŠMT a řídí se zákony a vzdělávacím programem českého školství. Výuka je ale koncipována tak, aby maturanti byli plně připraveni pro studium jak na českých, tak na zahraničních univerzitách.

Gymnázium totiž nabízí zcela bilingvní výuku v českém i v anglickém jazyce, volitelný další cizí jazyk, zkušené středoškolské pedagogy české i rodilé mluvčí, malý počet studentů ve třídě a možnost zakončení středoškolského vzdělání jak českou, tak mezinárodní cambridgeskou maturitou, která studentům významně usnadní možnosti studia na zahraničních univerzitách. Škola má akreditaci k poskytování mezinárodní zkoušky IGCSE a následně k výstupní závěrečné mezinárodní maturitní zkoušce Advanced Levels (úroveň A), skládané na konci čtvrtého ročníku gymnázia.

Soukromá dvojjazyčná škola Sunny Canadian International School v Jesenici u Prahy otevřela pro své studenty novou, moderní budovu bilingvního gymnázia.Soukromá dvojjazyčná škola Sunny Canadian International School v Jesenici u Prahy otevřela pro své studenty novou, moderní budovu bilingvního gymnázia.Autor: Sunny Canadian International School

Výstavbou budovy gymnázia byl tedy dokončen a uzavřen komplex tří vzájemně propojených a vzdělávací koncepcí provázaných systémů Sunny Canadian International School – mateřské školy, základní devítileté školy a čtyřletého všeobecného gymnázia, tedy bilingvního studia od školky až po maturitu pod jednou střechou.

Autor: edu
 

Hlavní zprávy

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!