V tendru Czech Airlines Training Centre uspěla WMC/Grey | e15.cz

V tendru Czech Airlines Training Centre uspěla WMC/Grey

Řízení letového provozu - ilustrační obrázek
Řízení letového provozu - ilustrační obrázek
• 
ZDROJ: Avionacademy.cz

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Czech Airlines Training Centre, dceřiná společnost státního podniku Řízení letového provozu České republiky, si ve výběrovém řízení vybrala pro změnu své identity a podpůrnou kampaň agenturu WMC/Grey.

Společnost CATC realizovala vícekolové výběrové řízení pro poskytovatele marketingových a reklamních služeb. Hlavním předmětem výběrového řízení bylo zabezpečení návrhů na kompletní redesign obchodní značky a vytvoření nové identity. Další částí výběrového řízení bylo zpracování návrhů pro zahraniční kampaň zaměřenou na podporu rozvoje spolupráce s dalšími leteckými společnostmi a výcvikovými organizacemi.

„Z oslovených komunikačních agentur jsme si pro další spolupráci vybrali reklamní agenturu WMC/Grey. Ve svých návrzích byla schopna připravit moderní designy nové značky, které zároveň navazují na dlouholetou tradici a historii leteckého průmyslu v ČR. Jejich komplexní strategie a kvalitní kreativní řešení pro akviziční kampaň patřily spolu s transparentností a cenou ke klíčovým výběrovým kritériím,“ řekl CEO společnosti CATC Jan Janík.

Spolupráce WMC/Grey a CATC začala 1. června a bude v nejbližších týdnech pokračovat rozpracováním detailů korporátní identity a přípravou nové kampaně. Společnost CATC plánuje ještě další aktivity spojené s analýzou a využitím vhodných komunikačních kanálů pro podporu prodeje svých služeb.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Newslettery