Nová limitovaná kolekce Best Nights od Jägermeister Nová limitovaná kolekce Best Nights od Jägermeister Nová limitovaná kolekce Best Nights od Jägermeister Nová limitovaná kolekce Best Nights od Jägermeister

4

fotografií

Jägermeister představuje nový streetwear Best Nights

O

Obvykle to probíhá opačně. Módní značka, která má zavedené jméno, představí vlastní alkohol. V minulosti to tak udělala Prada, Cartier a dokonce i Karl Lagerfeld, budiž mu země lehká, vytvořil v rámci Chanel vlastní víno. Moc často se ale nestává, aby značka alkoholu udělala svou vlastní kolekci oblečení. 

Kolaborace mezi značkami alkoholu a designéry jsou normální, ale většinou se jedná o limitované edice lahví. Kupříkladu Absolut vodka měla lahve od Toma Forda, Stelly McCartney, Jean Paul Gaultiera nebo Garetha Pugh. 

Jägermeister vytvořil novou streetwearovou kolekci Best Nights a díky bohu to není jen merch který dostanete k několika panákům na party. Za brandem stojí třeba new yorský fashion leader Bloody Osiris, slovenský hudebník Dalyb a další. 

Nová limitovaná kolekce Best Nights od Jägermeister Autor: Jägermeister

Exkluzivní kousky oblečení s názvem "BEST NIGHTS" vypracovalo několik vybraných evropských designérů a přináší tak relativně exkluzivní limitku. 

Co se výroby týče,  upřednostnil Jägermeister vysoce kvalitní materiály. Tkanina je vyrobena ze 100% bio bavlny certifikované podle standardu Organic Cotton Standard (OCS), přičemž každý kus je vyroben v EU. Maskáčové tričko se speciální funkcí navíc doplňuje současnou kolekci BEST NIGHTS a vytváří interaktivní zážitek: Použitím Instagram AR filtru mohou uživatelé v potisku odhalit skryté prvky.

Nová limitovaná kolekce Best Nights od Jägermeister Autor: Jägermeister

Kolekce bude k dispozici od 31. ledna na online shopu www.bestnights.com a pro zákazníky budou připraveny trička, mikiny teplákové soupravy  a další doplňky.

Související články
Erdogan kvůli Bidenovi zkrotl. Řecko naléhá, aby převzal zpět imigranty
Po období napětí zejména mezi tureckým prezidentem Recepem Tayyipem Erdoganem a jeho francouzským protějškem Emmanuelem Macronem se nyní začíná hovořit o oteplování turecko-unijních vztahů. Problémů ale zůstává celá řada. Ankara očekává od EU konkrétní kroky, například vízovou liberalizaci. Řecko zároveň tlačí na Brusel, aby donutil Turecko přijmout zpět neúspěšné žadatele o azyl.
CDU má nakročeno k vítězství, Laschetova kancléřská budoucnost je však nejistá
Německo zná po víkendu nového lídra tamní nejsilnější strany, vládní Křesťanskodemokratické unie (CDU). Neznamená to však, že zná i jméno budoucího kancléře. Předseda vlády Severního Porýní-Vestfálska a novopečený šéf strany Armin Laschet není tak populární jako ministr zdravotnictví Jens Spahn. V čele země by po zářijových volbách teoreticky mohl stát i bavorský premiér ze sesterské Křesťanskosociální unie (CSU) Markus Söder.
Laschet, Merz nebo Röttgen? Německá CDU si volí šéfa, který může v září nahradit Merkelovou
Dnes začne již dvakrát odložený sjezd německé Křesťanskodemokratické unie (CDU), který se kvůli pandemii poprvé v historii uskuteční v digitální formě. V jeho závěru si více než tisícovka delegátů zvolí nového předsedu. Ten nahradí ve vedení strany Annegret Krampovou-Karrenbauerovou. Co je však ještě důležitější, zajistí si velmi silnou pozici pro podzimní kandidaturu na německého spolkového kancléře po Angele Merkelové. Vítěz sobotního hlasování tak už za několik měsíců může stanout také v čele největší ekonomiky Evropské unie.