Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice

2

fotografií

DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice

J

Již tak úctyhodný seznam významných značek, kterými se naše matička stověžatá pyšní, se nyní rozšíří o ikonickou italskou značku DSQUARED2. Do čech značku přivádí společnost Luxury Brand Management, která jen v Pařížské ulici provozuje 8 butiků a zastupuje více než 20 značek. 

Značku založila identická dvojčata s italskými kořeny, Dean a Dan Catenovi. Společně vystudovali módu na Parson‘s School of Design. Ze států se přestěhovali do Itálie, kde se narodil jejich otec a v roce 1995 uvedli na trh svou první pánskou kolekci pod značkou Dsquared2. První dámskou kolekci představili v roce 2003. V roce 2006 byli vybráni, aby vytvořili oficiální dresy fotbalového týmu Juventus.

DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceDSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceAutor: DSQUARED2
Nový butik není jen místem, kam si můžete zajít koupit ikonické kousky, ale díky svému zajímavému designu a luxusnímu provedení se jedná i o zážotkový nákup. Každá místnost je jedinečná, originální a mimořádně zajímavá. Minimalistické barvy stěn perfektně vyvažuje originální nábytek s džínovým dekorem, ocelová ramínka a surové kovové detaily. Veškerý nábytek a dekorace byly vyrobeny na zakázku v Itálii a jsou individuálně navržené do jedinečného pražského prostoru.

DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceDSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceAutor: DSQUARED2
V butiku Dsquared2 najdete kousky z dámské i pánské kolekce včetně řady večerních šatů pro dámy nebo linie italských obleků Classic a smokingů na míru pro muže. V nabídce nechybí ani kolekce doplňků včetně spodního prádla, kolekce pro psy a také speciální kolekce navržená pouze pro pražský butik. 

V domě na adrese Pařížská 28 butik otevřen od 2. října. 

Související články
I za komunismu se s lesy hospodařilo lépe než dnes, říká hrabě Constantin Kinský
Lesy i lesní byznys v Česku procházejí krizí. Kvalitní dřevo i krásné hvozdy vzala Čechům neschopnost státu řádně se starat o zelené bohatství. Nadvládu převzal kůrovec, v tuzemsku o poznání razantněji než v okolních zemích. „Když kůrovcová kalamita v roce 2015 začala, Lesy ČR to flákaly, nedělaly, co měly. Možná by bylo šikovné, kdyby státní lesy byly svěřeny krajům, když to stát neumí. Nebo kdyby se zrychlil systém veřejných zakázek, aby byl rychlejší než kůrovec,“ říká hrabě Constantin Kinský, potomek slavného šlechtického rodu a hospodář na panství ve Žďáru nad Sázavou.