Kupte si ForMen
Kupte si aktuální vydání FORMEN
DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice

2

fotografií

DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republice

J

Již tak úctyhodný seznam významných značek, kterými se naše matička stověžatá pyšní, se nyní rozšíří o ikonickou italskou značku DSQUARED2. Do čech značku přivádí společnost Luxury Brand Management, která jen v Pařížské ulici provozuje 8 butiků a zastupuje více než 20 značek. 

Značku založila identická dvojčata s italskými kořeny, Dean a Dan Catenovi. Společně vystudovali módu na Parson‘s School of Design. Ze států se přestěhovali do Itálie, kde se narodil jejich otec a v roce 1995 uvedli na trh svou první pánskou kolekci pod značkou Dsquared2. První dámskou kolekci představili v roce 2003. V roce 2006 byli vybráni, aby vytvořili oficiální dresy fotbalového týmu Juventus.

DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceDSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceAutor: DSQUARED2
Nový butik není jen místem, kam si můžete zajít koupit ikonické kousky, ale díky svému zajímavému designu a luxusnímu provedení se jedná i o zážotkový nákup. Každá místnost je jedinečná, originální a mimořádně zajímavá. Minimalistické barvy stěn perfektně vyvažuje originální nábytek s džínovým dekorem, ocelová ramínka a surové kovové detaily. Veškerý nábytek a dekorace byly vyrobeny na zakázku v Itálii a jsou individuálně navržené do jedinečného pražského prostoru.

DSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceDSQUARED2 otevírá svůj první vlajkový butik v České republiceAutor: DSQUARED2
V butiku Dsquared2 najdete kousky z dámské i pánské kolekce včetně řady večerních šatů pro dámy nebo linie italských obleků Classic a smokingů na míru pro muže. V nabídce nechybí ani kolekce doplňků včetně spodního prádla, kolekce pro psy a také speciální kolekce navržená pouze pro pražský butik. 

V domě na adrese Pařížská 28 butik otevřen od 2. října. 

Související články
ON-LINE: Blíží se nejdražší americké volby historie a z regálů Walmartu mizejí zbraně
Řádný termín amerických prezidentských voleb se blíží. Nastane 3. listopadu. Okolnosti hlasování ale jinak mají, s nadsázkou řečenou, do řádnosti daleko. Miliardář a zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg navíc mluví o riziku propuknutí výtržností v reakci na výsledky voleb, maloobchodní řetězce proto dočasně stahují ze své nabídky zbraně. Volební noc vám zprostředkujeme pomocí on-line přenosu, spustí se v předvečer voleb.
Google chystá agresivní kampaň proti evropským politikům
Evropští politici chystající se omezit moc technologických gigantů se zřejmě stanou terčem kampaně ze stran těchto firem. Plánuje ji společnost Google, a to zejména proti francouzskému eurokomisaři pro vnitřní trh Thierry Bretonovi a dalším představitelům Evropské komise, kteří připravují novou legislativu, jež má zmírnit vliv těchto technologických firem. O plánech Googlu píše server Info.cz s odvoláním na uniklé firemní dokumenty, které zveřejnil deník Financial Times.