Bitcoin padá. Kam už neklesne a kdy začne stoupat | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

Redakční kryptoportfolio krvácí. Teď se ukáže, jak odolají otřesům tři cenové „jistoty“

Redakce by si teď z hypotetických výnosů z cvičného kryptoportfolia nové služební vozy  jen tak nepořídila.
Redakce by si teď z hypotetických výnosů z cvičného kryptoportfolia nové služební vozy jen tak nepořídila.
• 
ZDROJ: E15 Dominik Kučera
Jan Vávra

Jan Vávra, inf

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Dlouhé roky se držitelé bitcoinu dívali na hranici 20 tisíc dolarů jako na těžko dosažitelný sen. Ten se ale pro řadu z nich mění v noční můru poté, co k této hladině bitcoin klesá z loňských téměř sedmdesátitisícových maxim. Hodnota experimentálního redakčního kryptoportfolia je kvůli tomu nejnižší za 16 měsíců.

Nepomáhá ani rozložení portfolia mezi jiné kryptoměny – naopak. Co naopak pomáhá téměř vždycky, je zkusit zahledět se na dlouhý horizont. I na něm lze ale tušit divoké a ve světě krypta nevídané obrysy.

Několik zavedených kryptoinvestičních pouček a relativních jistot možná vezme zasvé. Přinejmenším je čeká kvůli aktuální tržnímu výplachu drsný zátěžový test. Na druhou stranu nejde zatím o nic, čím by si dlouholetí HODLeři už neprošli.

Čím se (ne)řídit při investicích do krypta:
Video se připravuje ...
Pět způsobů, jak přijít o vše na kryptoměnách

A na co by se psychicky neměl připravovat každý, kdo si troufne vložit své peníze do volatilního světa virtuálních měn. V něm slovo jistota málokdy získává jiný než ironický podtón.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery