Buddha-Bar Hotel konečně v Praze | E15.cz

Buddha-Bar Hotel konečně v Praze

Exkluzivní značka Buddha-Bar, jedinečná vize kreativního ducha Raymonda Visana, přichází do Prahy s vůbec prvním konceptem Buddha-Bar Hotelu na světě. Součástí pětihvězdičkového hotelu se stala také legendární Buddha-Bar restaurace & bar a zcela nová trendy restaurace Siddharta Café, jejichž provoz byl zahájen už v průběhu ledna.

Součástí pětihvězdičkového hotelu se stala také legendární Buddha-Bar restaurace & bar a zcela nová trendy restaurace Siddharta Café, jejichž provoz byl zahájen už v průběhu ledna. Butikový pětihvězdičkový Buddha-Bar Hotel Prague české společnosti CPI Hotels, a. s., se nachází v živoucím srdci Prahy, v Jakubské ulici nedaleko Staroměstského náměstí, v sousedství kostela sv. Jakuba. Hotel je, spolu s oběma „entertainment“ restauracemi umístěn v šestipatrovém historickém objektu z počátku 20. století, který prošel v loňském roce kompletní rekonstrukcí. „Hotel nabízí ubytování v 36 pokojích a třech stylových apartmá, přičemž pokoje dosahují plochy okolo 39 m2. Vybrané pokoje dále disponují terasou nebo japonskou zahradou, jiné využívají členitosti objektu a dispozic podkroví,“ představuje ubytování ředitelka hotelu Veronika Fajčíková. V barvách vévodí interiéru červená a zlatá s akcentem na černé a tmavěhnědé odstíny nábytku, jako křesla se vzorem krokodýlí kůže nebo bambusové obklady. Prostoru pokojů dominuje černá masivní postel z palisandru s vyobrazením draka v čele, atmosféru dolaďuje podmanivé světlo čínských lamp.

[file:2433:small:left]

#####Designová čistota a moderní technologie

„Příjemné prostředí našim hostům zaručují, spolu s designově čistým nábytkem a luxusními materiály, také špičkové technologie, jejichž prostřednictvím mohou svůj pobyt v hotelu proměnit ve skutečný požitek,“ popisuje dále Veronika Fajčíková. Pro aktivní relaxaci je hotel vybaven menším fitness, saunou a vířivkami. V síle jedinečného prožitku a individuální relaxaci jde Buddha-Bar Hotel až za hranice očekávání, především díky vlastnímu značkovému designu, unikátní podmanivé atmosféře, originální fúzi vytříbených kulinářských chutí a vysoce osobnímu přístupu. „Orientální vliv je zřejmý na speciálně vybraných barvách, materiálech, tkaninách, chutích a vůních, které přinášejí jedinečný požitek pro všechny lidské smysly,“ dokresluje atmosféru Veronika Fajčíková.

#####Poprvé v Česku

Buddha-Bar Hotel Prague se stal prvním hotelem z nové, celosvětové sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts, která usiluje o překročení i těch nejvyšších standardů pětihvězdičkových hotelů. Svým hostům chce dopřát pobyt inspirovaný jedinečným životním stylem, jenž si podmaní všechny lidské smysly. Unikátní koncept patří skupině George V Restauration, která provozuje celosvětově proslulé a úspěšné Buddha-Bar restauranty v Paříži, New Yorku, Dubaji, Bejrútu, Káhiře, Londýně, Kyjevě. Originální návrh interiéru pochází od Raymonda Visana a týmu architektů studia DWA Architects. Na české straně se na projektu podílel architekt Zbyšek Stýblo a studio Gama.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!