CENTRAL GROUP postaví nové byty v Hloubětíně | E15.cz

CENTRAL GROUP postaví nové byty v Hloubětíně

Celkové investiční náklady bytového projektu v lokalitě Nademlejnská v Praze 9-Hloubětíně přesáhnou 400 milionů korun. Výstavbu bude CENTRAL GROUP financovat zcela z vlastních zdrojů úvěru. O tuto lokalitu je zájem – více než čtvrtina bytů byla prodána před vlastním zahájením výstavby. Realizace bude dokončena v červenci 2012.

Vybírat je možné z bytů a ateliérů o velikostech 1+kk až 5+kk. Lokalita Nademlejnská leží v širším centru Prahy s výbornou dopravní dostupností do středu města. Stanice metra B Hloubětín je vzdálená několik minut chůze a k tramvajovým zastávkám to trvá jen minutu pěšky. Lokalita sousedí s lesoparkem, kde se nachází areál Kejřova mlýna, in-line dráhy a lezecká stěna. Přímo vedle objektu je vybudována nová cyklostezka, která spojuje východní okraj města s centrem Prahy.

Hloubětín má veškerou občanskou vybavenost – mateřskou, základní i střední školu, zdravotnická zařízení, supermarkety a sportovní a plavecký areál s přisolovanou vodou. Pro větší nákupy a zábavu jsou k dispozici nedaleké Centrum Černý Most, Nákupní Galerie Fénix a nově otevřená Galerie Harfa. Součástí bytů jsou nejmodernější datové rozvody z optických vláken pro vysokorychlostní internet, rozšířené telefonní služby a digitální satelitní televizi. Většina bytů má vlastní podzemní parkovací stání a úložný sklep.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!