Noví senior manažeři ve společnosti KPMG ČR | E15.cz

Noví senior manažeři ve společnosti KPMG ČR

Novými senior manažery společnosti KPMG Česká republika v oddělení Auditu se zaměřením na finanční instituce se stali Jiří Diepolt, Jiří Medřický a Judita Říhová.

Jiří Diepolt zodpovídá za poskytování poradenství v oblasti řízení IT, řízení informačních rizik a za interní a externí audit IT, především v sektoru finančních institucí. Mezi jeho další specializace patří oblast řízení kvality dat, řízení rizik projektů a dále služby v oblasti informační bezpečnosti. Do portfolia jeho klientů se řadí české i nadnárodní společnosti podnikající v oblasti pojišťovnictví a bankovnictví. Jiří Diepolt absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze - Fakultu informatiky a statistiky. Je držitelem certifikátu CISA (Certified Information System Auditor) asociace ISACA s platností od roku 2001, certifikátu CIA (Certified Internal Auditor, od roku 2004) a dále certifikátu ITIL Managers Certificate (2006). Ve společnosti KPMG ČR pracuje od roku 1999, v předchozích letech působil ve společnostech ICL a IBM jako senior konzultant.

Jiří Medřický se věnuje především auditu bank a účetnímu poradenství, kde má na starosti oblast IFRS konverzí a finanční strategie. Je členem skupiny pro řízení finančních rizik, kde se zabývá službami zajišťovacího účetnictví, především pro klienty podnikající v oblasti pronájmu nemovitostí. Rovněž je lektorem společnosti pro výklad IFRS a IAS 39. V roce 1999 absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Od roku 2003 je členem asociace ACCA (Association of Chartered and Certified Accountants).

Judita Říhová se specializuje na audit a poradenství pro pojišťovny a penzijní fondy v České republice a regionu střední a východní Evropy. Zaměřuje se také na služby, které souvisejí s regulací podnikání pojišťoven - solventnost, licenční řízení, převody pojistných kmenů, vyjasnění a interpretace regulatorních požadavků. Rovněž má zkušenosti s due diligence a podílí se na poradenství souvisejícím s implementací IFRS. V roce 1998 úspěšně dokončila Vysokou školu ekonomickou v Praze. V září stejného roku nastoupila do KPMG Česká republika. Roku 2001 pak ukončila studium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. V roce 2004 byla jmenována manažerem. Je certifikovaným účetním expertem a statutárním auditorem.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!