Nový Splátkomat.cz prozradí, která půjčka je nejvýhodnější | E15.cz

Nový Splátkomat.cz prozradí, která půjčka je nejvýhodnější

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Internetová aplikace Splátkomat.cz v novém designu rozšiřuje své služby o možnost porovnání všech poskytovaných půjček na trhu. V detailní kalkulačce je nyní možné zadat zahájení čerpání původních úvěrů, které klient má zájem sloučit a příslušnou banku nebo finanční společnost jako poskytovatele. Nový Splátkomat.cz vypočítá, kolik klient ušetří, pokud své závazky sloučí do jednoho závazku, pomocí výhodné Presto půjčky. Klienti získají sloučením v průměru až o 40 % nižší úrokovou sazbu než u stávajících závazků.

Splátkomat.cz disponuje kompletní databází s aktuálními průměrnými sazbami a poplatky u každého poskytovatele, což umožňuje velmi rychlé srovnání a výpočet toho, kolik klient na svém stávajícím úvěru ušetří, pokud se rozhodne jej převést do UniCredit Bank.

PRESTO Půjčka a internetová aplikace Splátkomat.cz byla v uplynulém roce jedním z prvních produktů na českém finančním trhu nabízejícím optimalizaci úvěrového zatížení. Již v roce 2011 získala druhé místo v soutěži WebTop 100 o nejlepší „microsite“ aplikaci, jako jediná finanční instituce na Českém trhu. Splátkomat.cz umožňuje sloučit úvěry (osobní úvěry, spotřebitelské úvěry, kreditní karty, kontokorenty) do jednoho výhodnějšího úvěru. PRESTO Půjčku lze použít na cokoliv bez dokládání účelu a v případě sloučení úvěrů využít limit až do 600 000 Kč. Do výše 250 000 Kč není ani zapotřebí spolužadatele. Úvěr lze zcela či zčásti splatit předčasně bez poplatků, stále navíc platí, že neúčelové prostředky může mít klient k dispozici do hodiny. Splácení PRESTO Půjčky lze rozložit až na 84 měsíců.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video