Online konference, která si klade za cíl připravit účastníky na budoucnost | E15.cz

Online konference, která si klade za cíl připravit účastníky na budoucnost

ZDROJ: GrowJob
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Z posledních výzkumů u pořadatelů akcí vyplývá, že 45 % z nich muselo akce přesunout na později, 27 % je muselo zrušit a zbytek hledat alternativní řešení, aby akce mohla proběhnout, i když jen virtuálně nebo zprostředkovaně. GrowJOB Institute, pořadatel seberozvojových akcí, v čele s Petrem Ludwigem se rozhodl vzít krizi jako příležitost a 6. 6. pořádá první online konferenci Osobní růst Future edition.

S webináři a online akcemi se za poslední 2 měsíce roztrhl pytel. I GrowJOB Instituce patří k těm, kteří svůj byznys z offline akcí přesunuli do onlinu. K široké nabídce témat teď přidávají i online konferenci, která si klade za cíl připravit účastníky na budoucnost. Ta je totiž nejistá, i když už se opatření uvolňují a život každého z nás se pomalu vrací zpět do starých kolejí. „Řečníky konference jsme vybírali podle toho, jak oni sami v době krize reagovali, ať už v osobním nebo pracovním životě. Je pro nás důležité, aby za nimi stál silný příběh, ze kterého si účastníci mohou vzít to podstatné a aplikovat to do svého života,” komentuje složení řečníků organizátorka konference Aneta Martinek.

Autor: GrowJob

Inspirativní osobnosti

Konferenci zahájí Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace, nejprodávanější české knihy ve světě, autor podcastu Deep Talks a iniciátor hnutí #rouškyvšem a #masks4all. Za své aktivity v průběhu krize získal Petr ocenění za mezinárodní přínos pro boj s koronavirem od profesora Tylera Cowena z George Mason University. Zazní přednáška i od Davida Pavlíka, který aktuálně pracuje jako Chief Information Officer v Kiwi.com a do roku 2018 pracoval jako manažer SpaceX Elona Muska. O tématu navrácení se sama k sobě a svým hodnotám bude mluvit Martina Viktorie Kopecká, duchovní Církve československé husitské a předsedkyně nejvyššího výboru Světové rady církví. Nebude chybět ani Josef Průša, majitel Prusa Research, největší 3D tiskové farmy na světě, který v průběhu krize nezištně tisknul ochranné štíty nejen pro české zdravotníky a mnoho dalších.

Autor: GrowJob

Už vše jenom online?

Konference nebude jako klasický webinář, organizátoři si kladou za cíl kvalitu obsahu i technologie. Proto se o produkci stará zkušený tým Slideslive, aby účastníci dostali kvalitní obraz i přenos přednášek. Nebude chybět ani záznam z konference, takže pokud se to termínově nehodí, může se účastník k přednáškám kdykoliv vrátit. Dostáváme se tak do stavu, kdy bude vzdělávání pouze online a nebudeme muset nikam cestovat? „To naším cílem není. V roce 2021 chceme normálně pokračovat v online konferencích, ale určitě máme v plánu zabudovat i online vzdělávání, ve kterém se snažíme účastníkům zprostředkovat pocit, jako by byli na konferenci. Na Osobním růstu tak nebude chybět možnost ptát se řečníků na doplňující otázky nebo networkovat s ostatními účastníky díky aplikaci Eventee,” doplňuje Aneta Martinek.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video