Quinlan Private Golub rozšiřuje svůj leasingový tým

Přední developer působící na realitním trhu ve střední a východní Evropě, společnost Quinlan Private Golub, oznámil rozšíření svého leasingového týmu.

Jiří Linhart (35) přebírá s okamžitou platností dohled nad pronájmem prostor všech komerčních projektů společnosti v České republice, včetně budovy Jupiter, první fáze kancelářského komplexu Explora Business Centre v Praze 5. Bude zodpovědný za úspěšný pronájem tohoto i dalších kancelářských projektů, které chce společnost v budoucnu v České republice realizovat.

Před svým příchodem ke QPG pracoval pro několik předních realitních společností se sídlem v České republice. Od roku 2006 působil jako obchodní manažer nových projektů u Immorent ČR. Dva roky strávil v oddělení pronájmu komerčních prostor realitní agentury Knight Frank a v minulosti pracoval také na různých pozicích pro realitní a účetní firmy v Sydney.

Peter Píš (30) bude zodpovědný za pronájem všech komerčních nemovitostí společnosti na Slovensku, včetně rozpočtu a marketingových aktivit souvisejících s obchodními aspekty projektů. Bude mít na starosti koordinaci požadavků a potřeb klientů a bude také jednat s externími partnery, konzultanty a poradci v rámci obchodní strategie jednotlivých projektů. Nadto budou jeho povinnosti zahrnovat průzkum trhu se zaměřením na akviziční potenciál a vyhledávání vhodných příležitostí pro projekty na míru na Slovensku. Předtím než začal pracovat pro QPG, působil Píš dva roky jako konzultant prodeje a od roku 2007 jako ředitel oddělení pronájmu a investic u společnosti Tatra Real a. s. v Bratislavě.