Realizace projektu Podbaba končí | E15.cz

Realizace projektu Podbaba končí

Developerská skupina Crestyl završila výstavbu třetí etapy rezidenčního komplexu Podbaba v etablované lokalitě v Praze 6.

Téměř všech 132 bytů této etapy má své majitele a v současné době probíhá výstavba poslední, čtvrté etapy. Ta se skládá ze sedmi objektů o 10 až 25 bytech.

Po svém dokončení na začátku roku 2010 nabídne 120 bytů o celkové ploše 8 958 m2. Zájem o bydlení v komplexu Podbaba odpovídá jeho atraktivnímu umístění: v aktuálně budované čtvrté etapě je v současnosti prodáno již téměř 50 bytů. „Projekt rezidenčního bydlení Podbaba je velmi úspěšný díky atraktivní klidné lokalitě s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy a zároveň možnostmi rekreace a sportu. Také netypické architektonické řešení domů a jednotlivých bytů vychází vstříc moderním trendům,“ řekl generální ředitel skupiny Crestyl Omar Koleilat.

#####Propojení kuchyně a obývacího prostoru

Rezidenční komplex Podbaba svým umístěním vyhovuje stále častějším požadavkům na možnosti nerušeného bydlení v blízkosti centra města. Byty svou konstrukcí nabízejí výhodné propojení kuchyně s obývacím prostorem pro možnost neustálého kontaktu se svými blízkými. Jejich dispozice se pohybují od 1+kk až po 6+kk s plochou od 33 m2 do 191 m2. Výhodou lokality je plná občanská vybavenost včetně kulturního a sportovního vyžití. Klidný ráz místa se rozhodně nevylučuje s výbornou dopravní dostupností. Nedaleko komplexu se nachází přírodní rezervace Divoká Šárka, historický park Stromovka a sportovní stadion Juliska. Architektem stavby je uznávaný italský architekt Sergio Porcellini reprezentující architektonické studio Mediapolis.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!