Žena trestně stíhána za znásilnění ženy | E15.cz

Žena trestně stíhána za znásilnění ženy

Ostravští policisté vyšetřují kuriozní trestný čin. Znásilnění ženy ženou.

Ostravský policejní komisař zahájil trestní stíhání jedenatřicetileté ženy pro přečiny omezování osobní Pachatelisvobody, znásilnění a výtržnictví. Událost se stala v jednom z ostravských barů, zhruba hodinu před půlnocí.
„Podezřelá žena nejprve fyzicky obtěžovala dvaadvacetiletou poškozenou. Seděla u stolu v prostoru v baru. Podezřelá se mladší ženy dotýkala i přes její nesouhlas,“ uvedla ostravská policejní mluvčí Gabriela Holčáková. Obtěžované ženě pomohl až kamarád, který obtěžující ženu odkázal do patřičných mezí. Jenže podezřelá si na svou další oběť počíhala na toaletách. Přelezla dvoumetrovou zídku oddělující kabiny a začala obtěžovat tepreve dvaadvacetiletou ženu. Podle policejní mluvčí svou oběť líbala. „Při ataku měla podezřelá pokračovat v sexuální praktice i přes volání oběti o pomoc,“ dodala mluvčí Holčáková. Obtěžované ženě se nakonec podařilo toaletu opustit.
Policisté podezřelou ženu zadrželi krátce po události. Odvezli jí k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Orientační dechová zkouška vykázala hodnotu alkoholu přesahující dvě promile. Poškozené neutrpěly zranění. Trestní stíhání obviněné je vedeno na svobodě. Násilnice může být odsouzena až k pětiletému trestu.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!