Zápisník Jana Vávry: Vydělat na protestech | E15.cz

Zápisník Jana Vávry: Vydělat na protestech

Jan Vávra

„Nepředstírejte, že Amerika nemá problém. Neobracejte se zády k rasismu.“ Na protestech v USA se svezl i nový reklamní klip nejmenovaného výrobce obuvi. „Rebelství“ lze zkrátka pořád snadno monetizovat. V tomhle směru je vše při starém.

Trh virtuálních měn se opět dostal do stavu, kdy některé digitální mince posilují výrazně více než nejrozšířenější bitcoin. Takzvané altcoiny, tedy jiné kryptoměny než bitcoin, obvykle ještě zesilují stávající trendy. Pokud dominantní kryptoaktivum klesá, ether, litecoin a spol. klesají ještě prudčeji. Pokud jede trh na vzestupné vlně, altcoiny co do výnosnosti září. Každopádně zajímavé období pro všechny spekulanty.

Zajímavou otázku pokládá nová výstava v Akademii věd ČR. Jak by T. G. Masaryk působil na sociálních sítích? Podle badatelů by fungoval jako jeden z influencerů. To může být celkem odvážná představa. Jestli by si spíš Masaryk nenařídil digitální detox.

 

Podpořte E15 v anketě Křišťálová lupa

Deník E15 byl nominován v anketě Křišťálová Lupa 2020 o nejlepší zpravodajský web v Česku. Podpořte nás svým hlasem - ZDE.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!