Život v době (po)virové podle Daniela Drahotského 3: Zdraví a kondice jako kvalifikační předpoklad | e15.cz

Život v době (po)virové podle Daniela Drahotského 3: Zdraví a kondice jako kvalifikační předpoklad

12. dubna 2020 • 18:00

Většina z nás brzy pochopí, proč zejména v severských státech Evropy jsou skoro všichni štíhlí, jezdí na kolech nebo běhají jako o život. Ono jim totiž o život jde. Snaží se udržet maximálně fit nejen proto, aby dobře vypadali na instagramových selfíčkách, ale prostě proto, že nemají na to onemocnět nebo se stát závislými na péči druhých.

Ne každý si může dovolit ze svého zaplatit osobního asistenta, který ho bude tlačit na vozíku i s kyslíkovou lahví. Kdo se někdy staral o (pra)rodiče, chápe, že osobní asistent, který nemohoucímu člověku pomůže vstát, obléknout se, rozpohybovat se, uvařit si, dojít si na nákup, několikrát denně na toaletu a večer se pořádně umýt, není potřeba jen jeden.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery

Investujte jako miliardáři

Koupit? Prodat? Investovat? Akcie, zlato, eura, dolary, exotické měny, bitcoin, pozemek, investiční byt, obrazy, fondy, forex , dluhopisy, start-up… Poraďte se s odborníky, kteří se starají o peníze miliardářům VIP Investiční poradna na e15.cz/premium

Své otázky posílejte pomocí formuláře na této stránce, snažte se popsat svůj problém co nejpřesněji. My je odborníkům předáme a odpověď zveřejníme bez vašich osobních údajů.

Disclaimer:

Informace obsahující názor, prognózu nebo úvahu redakce, konkrétní fyzické osoby (včetně, nikoli však výlučně poradců zaměřených na konkrétní obor), právnické osoby nebo jakékoli jiné osoby, nepředstavuje pokyn, doporučení nebo radu uživateli této stránky (dále jen „Uživatel“) a Uživatelé nejsou žádným způsobem vyzýváni k jejich respektování, ani nepředstavuje nabídku na poskytnutí jakékoli služby nebo na realizaci jakéhokoli obchodu. Takto publikované informace jsou adresovány široké veřejnosti a neberou v potaz osobní ani ekonomickou situaci, záměry a očekávání konkrétních Uživatelů a nemohou samy o sobě, ani ve spojení s jinými informacemi publikovanými v rámci Služby být podkladem pro kvalifikované rozhodnutí Uživatele nebo jakékoli jiné osoby a nemohou nahradit vlastní úvahu nebo konzultaci s odborníkem v dané oblasti. Takto publikované informace se zpravidla vztahují k situaci v místě a čase, kdy byly publikovány a provozovatel této stránky (dál ejen „Provozovatel“) není povinen je aktualizovat nebo měnit v souvislosti se změnou okolností ani z jakéhokoli jiného důvodu. Provozovatel neodpovídá za škodu ani za jakoukoli jinou ztrátu způsobenou jednáním Uživatele nebo jakékoli jiné osoby na základě publikované informace.