V Las Vegas začíná veletrh CES | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Domácí pivovar, dron na vodík i chytrý hrnec. V Las Vegas začíná veletrh CES

Jakub Čížek - Živě.cz

Za dveřmi je CES – největší svátek spotřební elektroniky na západ od Aše. Lasvegaská obří hala se návštěvníkům otevře už 7. ledna a v jejím nitru budou moci obdivovat jak rozměrné televizní obrazovky, na které s trochou píle člověk našetří po několika letech usilovné práce, tak armádu gadgetů všeho druhu, jejichž praktické využití sice mnohdy pokulhává, ale zaujmou alespoň svým inovativním přístupem.

Právě do tohoto ranku spadají i novinky každoročních CES Innovation Awards, tedy elektronické výrobky, které organizátory zaujaly pro jejich neotřelý design, poctivý inženýring, anebo prostě proto, že je na trh vypustil, anebo se k tomu teprve chystá, některý ze sponzorů pouštního festivalu.

Letošní ročník není výjimkou. Na webu Consumer Electronics Show najdete stovky kusů elektroniky rozřazené do několika desítek kategorií, které do jisté míry definují, co bude k vidění i v samotné hale. Pojďme se na některé z nich podívat.

Byť jsou všemožné gadgety rozdělené do několika desítek žánrových kategorií, vládne jim ta nejvyšší – Best of Innovation, která vybírá to nejlepší z nejlepších. Letos zde má svého zástupce i náš Avast, organizátorům se totiž zalíbil systém Omni. 

Celý článek najdete na webu zive.cz >>>

Apple ve stopách Muska? Technologický gigant chce vyslat satelity do vesmíru, píše Bloomberg
ANKETA: Čím kryptoměnový trh v roce 2019 nejvíc překvapil?

Autor: Jakub Čížek - Živě.cz
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!