Zápisník Jana Vávry: Ta nová generace | e15.cz
M A

Kryptoměny

Zápisník Jana Vávry: Ta nová generace

Bitcoin výrazně překonal metu dvaceti tisíc dolarů za digitální minci.
Bitcoin výrazně překonal metu dvaceti tisíc dolarů za digitální minci.
• 
ZDROJ: Jan Vávra
Jan Vávra

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Čas prospívá vínu, tweetům nikoli. „Syn navzdory mému doporučení přikoupil ještě více bitcoinu. Čí rady byste se drželi vy? Té od 57letého zkušeného investora a podnikatele, nebo od 18letého studenta, který nikdy nepracoval?“ položil v září na Twitteru anketní otázku známý makléř a propagátor investic do zlata Peter Schiff. 

Přes 80 procent respondentů by raději věřilo jeho potomkovi, což by jim od té doby do konce roku 2020 vyneslo kolem 220 procent.

Rok 2021 by mohl být i tím, kdy půjde při řízení auta zcela vynechat člověka. V rozhovoru pro Business Insider to uvedl šéf Tesly Elon Musk. Tak schválně.

Riziko je zpátky, investoři chtějí zvýšit objem peněz, které lijí do hedgeových fondů, uvedla agentura Bloomberg. Při pohledu na tempo očkování proti covidu si ale investoři risku užijí letos ještě dost.

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery