Kryštof vtrhne do kin!

Kapela Kryštof zavítá začátkem příštího roku do kin. Týdeníku Sedmička to v exkluzivním rozhovoru prozradil lídr havířovské skupiny Richard Krajčo.

Po divadlech a vysokoškolských aulách si jedna z nejpopulárnějších českých skupin vybrala další netradiční místo pro své koncerty. „Bude to kombinace elektrického a akustického koncertu. Za námi na pláně poběží dokument, který s kapelou Kryštof už šest let natáčíme. Přirovnal bych to k pianistovi, který hraje do němého filmu. Z dokumentu se diváci dozvědí pikantní věci z fungování kapely Kryštof, které je možná překvapí,“ odkryl plánované tour Krajčo.

V současné době jedná managment kapely se sítí českých multikin Cinestar o detailech tohoto pikantního turné. „Zahrajeme zhruba v deseti městech po celé republice,“ uvedl dále Krajčo.

Právě v hlavě ostravského rodáka Krajča se myšlenka koncertování v sálech kin zrodila. „Další z mých zvláštních nápadů. Když jsem přišel s představou koncertování po divadlech, také se mi všichni smáli. Říkali mi, že na takovou kapelu do divadla přece nikdo nepřijde. A nakonec výsledek předčil naše očekávání,“ dodal Krajčo.

Rozhovor s Richardem Krajčem před sobotním koncertem skupiny Kryštof v Uhlířských Janovicích čtěte v zítřejší Sedmičce.