Petr Suchánek se stal vicepresidentem realitní světové sítě CENTURY 21 | E15.cz

Petr Suchánek se stal vicepresidentem realitní světové sítě CENTURY 21

Obchodní ředitel realitní sítě CENTURY 21 Česká republika Petr Suchánek významně povýšil. Z české centrály odchází na post vicepresidenta CENTURY 21 pro International Development. Stává se tak členem nejužšího vedení této největší světové realitní sítě. „Je to jistě přestup roku v realitním světě. Petr Suchánek bude teprve druhým Evropanem ve čtyřicetileté historii společnosti CENTURY 21, který zamířil do tak vysoké funkce v rámci celosvětové sítě,“ uvedl generální ředitel CENTURY 21 Česká republika Aleš Mazgaj.

Podle jeho slov byl Petr Suchánek vybrán díky jeho pracovním úspěchům v tuzemsku, když se mu s jeho týmem podařilo během dvou let na českém trhu prodat 64 licencí CENTURY 21. Jako vicepresident pro International Development bude nyní mít Petr Suchánek na starosti prodej Master licencí po celém světě, bude tedy zodpovídat za vstup značky CENTURY 21 na nové trhy. „Již nyní jednám o prodeji Master licence pro trhy v Německu, Rakousku, a Polsku. Chystáme také vstup do afrických zemí jako je Alžírsko či Tunisko, z asijských zemí se chce značka CENTURY 21 usídlit zejména v Indii či Dubaji,“ řekl Petr Suchánek.

Petr Suchánek (31 let) vystudoval Vysokou školu báňskou, kde získal inženýrský titul. Během studia na vysoké škole působil také jako obchodní manažer firmy Cobra Group na Novém Zélandu a po návratu pracoval v manažerské funkci pojišťovací společnosti ING. Od roku 2008 pracoval v CENTURY 21 Česká republika jako obchodní ředitel. Petr Suchánek se věnoval profesionálně hokeji. Hrál českou extraligu za Opavu a Havířov a později působil také v USA a Kanadě v týmech Idaho Steelheads a Muskegon Fury.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!