Rezidence V Horkách – moderní bydlení v centru Nuslí | E15.cz

Rezidence V Horkách – moderní bydlení v centru Nuslí

Na území hlavního města Prahy vzniká řada kvalitních bytových projektů. Patří k nim i nový projekt developerské společnosti Hampshire Nusle s. r. o. Rezidence V Horkách realizovaný přímo v centru pražských Nuslí. Na místě historického domu vznikne moderní budova citlivě zasazená do okolní zástavby. Výhradním prodejcem zdejších bytů bude společnost IMPACT-CORTI s. r. o.

Oblast Nuslí se v poslední době postupně modernizuje a těží zejména ze své polohy blízko centra města. Rezidence V Horkách nabídne moderní bydlení se vším komfortem, o čemž svědčí i množství ohlasů po pouhém týdnu od oficiálního uvedení projektu na trh. Hlavním záměrem je vybudovat nízkoenergetickou budovu s úsporou nákladů na samotný provoz bytových jednotek. Na místě původního domu vznikne osmipodlažní budova s prostornými byty různých velikostí, s balkony, klidným vnitroblokem a dostatečným počtem podzemních parkovacích míst.

#####Zahájení výstavby z vlastních finančních prostředků

Realizace projektu začala první listopadový den, dokončení se plánuje na konec roku 2010. Navzdory dnešní nelehké situaci na trhu je developer schopen zahájit výstavbu z vlastních finančních zdrojů. Díky výraznému poklesu cen stavebních materiálů čeká na prvních 15 zájemců o nový byt výrazná sleva ve výši až 1,3 milionu korun podle typu a velikosti bytu. Developerská společnost Hampshire Nusle s. r. o. patří do skupiny Hampshire Group, která má za sebou řadu úspěšných developerských projektů. Z těch posledních lze jmenovat například nedávno dokončený projekt Nový Hrádek v Praze 9–Kyjích. Pokud jde o Rezidenci V Horkách, pro případné zájemce je už nyní připraven vzorový byt.

www.rezidence-vhorkach.cz nebo kontaktujte přímo prodejce na tel. čísle +420 221 511 160*

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!