Staví se druhá etapa Rezidence Tupolevova | E15.cz

Staví se druhá etapa Rezidence Tupolevova

Rezidence Tupolevova, moderní bytový komplex v Letňanech, pokračuje ve výstavbě druhou fází, kterou společnost Daramis Group plánuje dokončit na podzim roku 2011.

Generálním dodavatelem stavby Rezidence Tupolevova II je společnost IMOS Brno, a. s., která má zkušenosti s výstavbou rezidenčních projektů v Praze i na Moravě. Projekt navazuje na úspěšný prodej první etapy, která nabízela 88 bytů. Bytový komplex Rezidence Tupolevova II by měl být pro první nové obyvatele připravený k nastěhování na podzim roku 2011.

#####Spolupráce s izraelskými architekty

„Předprodej jsme zahájili v loňském roce a máme přes 20 procent prodáno, což je poměrně vysoká úspěšnost v dnešní pokrizové době. Tato situace je pro nás pozitivním signálem pro plánování budoucích projektů,“ říká Lenka Tučková, manažerka marketingu, prodeje a leasingu společnosti Daramis Group. Developer pro realizaci a spolupráci na projektu Rezidence Tupolevova oslovil izraelskou architektonickou kancelář Tito N. S. Architects. Ta se podílela například na rezidenčním projektu Krásná Hůrka, Rezidence Svratka a Zelený Triangl.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!