Zápisník Jany Havligerové: Samé dobré zprávy | E15.cz
KoronaHelpdesk E15

Jak uspět v krizi

Zápisník Jany Havligerové: Samé dobré zprávy

Zápisník Jany Havligerové: Samé dobré zprávy
Miloš Zeman
• 
ZDROJ: profimedia.cz
Jana Havligerová

Jana Havligerová

Prezident Miloš Zeman tvrdošíjně trvá na tom, že své poselství k národu bude po dobu setrvání ve funkci pronášet vždy a jedině na Štěpána. Dobrá zpráva je, že tradici zatím ctí alespoň částečně, a hovoří česky.

Jedním z důvodů, proč Zeman upustil od přednášení řeči 1. ledna, byla jeho obava, že určitá část tuzemské populace by po silvestrovském veselí nemohla novoroční projev sledovat s plným soustředěním. Předsedové horní a dolní komory parlamentu Jaroslav Kubera a Radek Vondráček se téhož nebojí a pozici, kterou hlava státu vyklidila, bryskně obsadili. Se státnickými projevy se prostě roztrhnul pytel. Nešlo by tu díru nějak zalátat?

Ministr dopravy Dan Ťok rozhýbal opravy silnic a dálnic, kapacity stavebních společností, jak se chlubí, a ty teď jedou na maximum. Letos se má například na dopravní tepně D1 pracovat na každém třetím kilometru. Takže potěší i taková maličkost, že ani šéf resortu dopravy, ani lidé na ŘSD si už nemyslí, že „kalamitní sníh“ do 16. prosince prostě nemůže přijít.

Bývalý dlouholetý místopředseda ČSSD Zdeněk Škromach se probírá selfíčky, která už dlouhou dobu publikuje na své facebookové stránce a uvažuje o tom, že z nich udělá nejen výstavu, ale nejspíš sestaví i knihu. Na světe by mohla být do roka. Je se na co těšit, ne že ne.

Zápisník Hany Filipové: Odpočítávání začalo
„Koupím si, co budu chtít.“ Uplynuly tři roky od průlomového interview s Babišem
Zápisník Terezy Zavadilové: Bude líp. Vážně
Vize zahraničních událostí Michaela Žantovského: Svět stojí na prahu další revoluce
Politici v devadesátých letech selhali, ekonomika nyní skomírá, tvrdí ekonom Milan Zelený

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!