Faltýnkovy překvapivé literární schopnosti. Deník je plný nečekaných pikantností | E15.cz

Faltýnkovy překvapivé literární schopnosti. Deník je plný nečekaných pikantností

Luděk Staněk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Už dlouho nebylo slyšet o Jaroslavu Faltýnkovi, tak si asi někdo řekl, že je na čase na něj zase něco vytasit. Tentokrát to byl jeho diář. A slyšte slyšte, zcela překvapivě v něm nejsou politické pracovní schůzky ale kšeftíky, které Faltýnkovi jen plnily měšec.

Premiér Babiš má teď ve svém deníčku pro změnu Faltýnkovu podobiznu jako oběšence. A když už jsme u toho Babiše, chce nám prý něco prozradit...Více v Událostech Luďka Staňka na Mall.tv.

Andrej si řekl, že už nebude mlčet a mlžit a všem prozradí, jak přišel ke svému pohádkovému jmění. A taky vám poradí, jak na to, abyste se měli stejně dobře jako on. No tak co si budeme povídat, tohle není reál, ale podvodná reklama, která využila premiéra, aby se zviditelnila a asi si i trošku přidala na důvěryhodnosti. Jen škoda, že hoši někde v Kamerunu nebo Nigerii nevědí, že jejich podvůdek vypadá s Babišem v čele dost důvěryhodně.

Autor: Luděk Staněk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.