Volby 2018 | Zemanův zdravotní stav je nejasný. Hrad neříká vše, ani cukrovka problémy nevysvětluje, říká Cikrt | e15.cz
M A

Prezidentské volby 2018

Zemanův zdravotní stav je nejasný. Hrad neříká vše, ani cukrovka problémy nevysvětluje, říká Cikrt

Pavel Štrunc - Info.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Cukrovka a polyneuropatie (porušení nervů, které znecitlivuje nohy): podle Hradu jediné zdravotní problémy prezidenta Miloše Zemana. Šéfredaktor Zdravotnického deníku a bývalý mluvčí ministerstva zdravotnictví Tomáš Cikrt ale nad takovou diagnózou vážně pochybuje. Odvolává se na některá jeho veřejná vystoupení, kde prý působil strašlivě unaveně. „Hrad neříká všechny informace,“ domnívá se Cikrt v rozhovoru s Pavlem Štruncem.

Zemanův tým proto vyzývá, aby zveřejnil speciální lékařskou zprávu, ve které mj. bude i to, jaké léky hlava státu bere. Novinář se ale zároveň důrazně vymezuje ke spekulacím o Zemanově rakovině.

V čem se lišila debata o zdravotním stavu prezidenta, když byl ve funkci Václav Havel? Proč by se Zeman neměl bát invalidního vozíku? Utrpěly by jeho předvolební preference? A která strana politicky zneužívá diskuze o jeho zdraví? Podívejte se na rozhovor.


Další rozhovory Pavla Štrunce naleznete zde >>>
Profil Miloše Zemana čtěte zde >>>Profil Mirka Topolánka čtěte zde >>>Profil Jiřího Drahoše čtěte zde >>>Kompletní a aktuální přehled prezidentských kandidátů najdete zde >>>Vše o prezidentských volbách čtěte zde >>>


Autor: Pavel Štrunc - Info.cz

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery