Dáme jídlo se spojuje s Manifestem. Rozvoz jídla nabízí 16 podniků | E15.cz

Dáme jídlo se spojuje s Manifestem. Rozvoz jídla nabízí 16 podniků

fry

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Gastrokoncept Manifesto Market spojil své síly s rozvážkovou službou Dáme jídlo. Ta tak bude mít ve své nabídce celkem 16 restaurací, které působí v Manifestu na Florenci či na Smíchově. Spolupráce největší české služby rozvozu jídla s Manifestem bude podle oficiálního prohlášení fungovat dlouhodobě. 

Rychlost rozvozu by podle informací neměla překročit 45 minut od objednání a zákazníci si budou moci v jedné objednávce nakombinovat jídlo jak z Manifesta na Florenci, tak i ze Smíchova. 

Manifesto spuštění modelu sloučené rozvážky urychlilo během krize covid. „Lidé si na Manifestu kromě samotného prostředí nejvíce cení možnosti vybírat si z mnoha restaurací, kombinovat menu z různých koutů světa, a když se jich sejde u stolu více, každý najde něco, na co má chuť. Totéž jsme chtěli dostat online. Stejnou možnost volby, stejné pohodlí dostat to vše najednou jedním klikem až domů. Bez kompromisů a bez násobků ceny za doručení jen proto, že každý chce jíst něco jiného. Původně jsme na tuhle revoluci měli časový plán 6 měsíců, ale zvládli to spustit za šest dní,“ uvedl Martin Barry, zakladatel Manifesta.

Doplnil že možnost zkombinovat si různá jídla z obou restaurací, které poté kurýr doveze v jediné objednávce, představuje pro zákazníka velkou výhodu a volnost, a přináší efektivitu v logistice doručení. 

Manifesto Market je gastronomický a kulturní market a proptech startup, který vrátil život zanedbaným a nevyužívaným místům v centru Prahy. Projekt je držitelem ocenění Obchodník roku 2018 za nejlepší zákaznický zážitek a finalistou mezinárodní ceny Internorga Future Award 2020. 

Restaurace Manifesta dostupné na Dáme jídlo:

Alebrijes Cocina Mexicana (FLORENC + SMÍCHOV)
L’Atelier by Charlie Voston (FLORENC)
Bar by Manifesto (FLORENC + SMÍCHOV)
Chicko Chicken (FLORENC)
The Craft (FLORENC + SMÍCHOV)
Dirty Dog BBQ (FLORENC)
Faency Fries (FLORENC)
Flying Pot (FLORENC)
Fuego Wild Dinner (FLORENC)
The Hummus Bar (FLORENC + SMÍCHOV)
Nebu (FLORENC)
Pancake & Coffee by Minnie’s (FLORENC)
Le Petit Bouillon (FLORENC)
Poke Haus (FLORENC + SMÍCHOV)
Rolls Bros (FLORENC)
Ryba je ryba (FLORENC)
Seafood by Maare (SMÍCHOV)

Autor: fry

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah