Po velkém úklidu je třeba šlápnout na plyn. Skopeček chce být hejtmanem Středočeského kraje

Jan Skopeček, ODS

Jan Skopeček, ODS Zdroj: E15 Dominik Kučera

Koalice Spolu pro Středočeský kraj (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) minulý týden na pražském Masarykově nádraží oficiálně zahájila svou letní kontaktní kampaň a představila kandidátku pro zářijové krajské volby ve Středočeském kraji. Kandidátem Spolu na hejtmana je Jan Skopeček, místopředseda Poslanecké sněmovny a dlouholetý krajský zastupitel ve Středočeském kraji. 

Článek vyšel na webu Info.cz

Volba pro zahájení letní kontaktní kampaně koalice Spolu pro Středočeský kraj padla na Masarykovo nádraží v Praze, které je, spolu s blízkým Hlavním nádražím, hlavním dopravním uzlem středočeské regionální železniční dopravy. 

„Je to bod, kde se setkávají různé úrovně správy Středočeského kraje – od objednávání dopravní obslužnosti, přes spolupráci s hlavním městem Prahou a ROPIDem na rozšiřování PID hlouběji do Středních Čech, až po prosazování národních investic do modernizace Masarykova nádraží a výstavby nových tratí, jako je rychlodráha na Kladno,“ uvedl kandidát na hejtmana Jan Skopeček (ODS). 

„Složení kandidátky Spolu pro Středočeský kraj je zárukou, že budeme schopni nejlépe hájit a prosazovat potřeby Středočechů na všech úrovních od té obecní až po celostátní,“ dodal Jan Skopeček.

Kandidátka Spolu pro Středočeský kraj je složena ze starostů a komunálních politiků, které doplňují osobnosti, jež se podílejí na komunitním životě svých měst a obcí. 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM.

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!