Průlom v pohledu na alternativní medicínu | E15.cz

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do Senátu Parlamentu České republiky.
Předání petice na podporu biotroniky do Senátu Parlamentu České republiky.
• 
ZDROJ: ČTK
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40 tisíc. Profesní komora Sanátor – svaz biotroniků Josefa Zezulky svolává tiskovou konferenci – Alternativní medicína (CAM) ve světě, 26. 7. 2018 v 10.30 hod. Soukenická 21, Praha.

Petice reaguje na jednostrannou mediální kampaň zaměřenou proti alternativní medicíně.

https://www.sanator.cz/cs/tiskova-konference-26-7-2018

Chceme upozornit na zájem veřejnosti o alternativní medicínu, resp. Biotroniku Josefa Zezulky. Naším krátkodobým cílem je účastnit se legislativního procesu a přinést odborné i laické veřejnosti relevantní informace o stavu v této oblasti ve světě.

Za tím účelem obdrží novináři nejnovější komplexní vědecky podložené informace ze světa. https://www.sanator.cz/knihy/CAM/Alternativni-medicina-(CAM)-ve-svete.pdf

Bude jim promítnut i krátký záznam vyjádření zástupců světových autorit jako je EUROCAM nebo WHO, konzultanta pro oblast CAM (Complementary and Alternative Medicine), genetika pracujícího v Oxfordu, který je konzultantem britské vlády pro tuto oblast, a dalších. Získáte informace o jednání Evropského parlamentu, Světového zdravotnického shromáždění a ostatních.

https://www.dub.cz/cs/jednani-v-bruselu

Sanátor Tomáš Pfeiffer na Mezinárodní konferenci o CAM v Evropského parlamentu 16. října 2017 Autor: ČTK

V neposlední řadě bude představen dokument financovaný americkou vládou, který mapuje možnost použití CAM ve vojenských zdravotnických systémech NATO.

Snad nejzásadnější je zveřejnění zhodnocení studií „zlatého standardu“ v databázi Cochrane porovnávající účinnost CAM a medicínských postupů, která je doslova průlomem v pohledu na CAM.

Naše komora se zúčastnila několika jednání na mezinárodní úrovni v Bruselu i jinde a stala se členem mezinárodní politické Platformy pro evropskou politiku v oblasti veřejného zdraví při Evropské komisi, proto se snažíme tyto informace přinést naší odborné i laické veřejnosti. https://www.sanator.cz/cs/aktivity

Těšíme se na vaši návštěvu.


Profesní komora Sanátor – svaz biotroniků Josefa Zezulky,

Soukenická 21, Praha 1, PSČ 110 00

Místo a čas konání tiskové konference:

26. 7. 2018 v 10.30 hod

Soukenická 21, Praha 1

www.dub.cz, www.sanator.cz


Tomáš Pfeiffer

ředitel profesní komory Sanátor – svaz biotroniků Josefa Zezulky,

člen Platformy pro evropskou politiku v oblasti veřejného zdraví při Evropské komisi

 

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video