„Raiffka“ láká studenty na bonus 555 Kč na novém účtu eKonto Student | E15.cz

„Raiffka“ láká studenty na bonus 555 Kč na novém účtu eKonto Student

Aleš Pospíšil

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Raiffeisenbank líčí na vysokoškoláky ve věku 20 až 26 let, připravila pro ně nový studentský účet eKonto Student s bonusem. Má tři cílové segmenty: Slováky, cestovatele a brigádníky. 

První skupině nabídne neomezený počet plateb do sesterské Tatra banky, cestovatelům výběry z bankomatů všech bank zdarma nejen doma, ale i v zahraničí a letním pracantům (ale i všem ostatním) přihodí jako benefit vedení účtu zdarma při jeho aktivním používání. 

Aktivním používáním se rozumí alespoň tři odchozí transakce měsíčně. Stačí si například sem tam vybrat peníze z bankomatu nebo platit nákupy kartou. Pokud nesplníte, zaplatíte 49 korun.

Při aktivním využívání účtu je jeho vedení naopak zdarma nejen v Kč a dalších osmi měnách, dále vedení bezkontaktní nálepky a debetní karty, jedna příchozí/odchozí zahraniční platba (EURO nebo SEPA platba), výběry z bankomatů všech bank v Česku a po celém světě, neomezený počet elektronických tuzemských plateb a neomezený počet bezhotovostních plateb z a do slovenské Tatrabanky.

Bonus 555 Kč mohou získat ti studenti, kteří si do 30. června 2017 sjednají eKonto Student Premium a uskuteční alespoň jednu odchozí transakci (např. zaplatí kartou, vyberou si peníze z bankomatu nebo odešlou platbu). Bonus jim poté banka automaticky připíše na účet.

Mzdová kalkulačka