Xixoio a BlackRock: co spojuje tyhle dvě zásadně odlišné firmy | e15.cz
M A

Kryptoměny

Co má Xixoio společného s investičním obrem BlackRock aneb Česká cesta do slepé uličky

Video se připravuje ...

Jan VávraAnna Kanta

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Na nedávné konferenci pořádané listem The New York Times se nechal slyšet šéf BlackRocku Larry Fink, že budoucnost finančních trhů spočívá v tokenizaci cenných papírů. Nevíte pořádně, co to je a nejčastěji jste o tom u nás slyšeli mluvit Richarda Watzkeho a jeho XIXOIO? V tom je taky ten problém. Podívejte se na nový videopořad serveru E15 a zjistíte víc.

Projekt „Krypto pěna“ se noří pěnou všedních dní plnou kryptoměnových bublin a bizáru. Kdo v tom světě dokáže obstát, získá dovednost doslova za všechny peníze. Nebo jich aspoň tolik neprodělá.

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery