DeFi: co by s vysokými výnosy udělal růst úrokových sazeb | E15.cz

Viktor Fischer: Co by udělal růst sazeb s vysokými výnosy ve světě kryptoměn

Viktor Fischer, investiční partner Rockaway.
Viktor Fischer, investiční partner Rockaway.
• 
ZDROJ: Rockaway

Viktor Fischer

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Kvůli vysoké inflaci se řada investorů obává, co by s finančními trhy udělalo zvyšování úrokových sazeb ze strany centrálních bank, zejména pak amerického Fedu. V současnosti je jedním z mála míst, kde lze z peněz čerpat solidní úroky, ekosystém takzvaných decentralizovaných financí (DeFi). Ten funguje v rámci světa virtuálních měn a blockchainu. Jak by s ním a tamní výší úroků, mnohdy výrazně přes pět procent, zahýbaly kroky centrálních bank směřující k potlačení inflace?

Přístup k veškerému digitálnímu obsahu

Předplatit E15 Premium

Kryptoměny

Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video