Krize, autenticita a inspirace - to jsou témata pro dnešní leadery | e15.cz

Krize, autenticita a inspirace - to jsou témata pro dnešní leadery

.
.
• 
ZDROJ: GrowJOB
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Co spojuje majitele oceňovaného brněnského Baru, který neexistuje nebo ředitelku nejznámějšího českého hudebního festivalu Colours of Ostrava? Jak zvládli letošní krizi a jak je posunula dál? To vše a mnohem víc zazní na 7. ročníku tradiční konference Leadership, která se koná 22.10. offline v Brně a online po celém světě!

Jak se mění pracovní prostředí po celosvětové pandemii? Jak se změnil pracovní trh a jaké jsou aktuální data? Jak na krizový management z pohledu leadera? Nebo jak zůstat autentickým leaderem za každých okolností? To jsou otázky, na které konference odpoví. Organizuje ji Barbora Vacková, ředitelka brněnské pobočky vzdělávacího institutu GrowJOB.

Konference Leadership se koná od roku 2014 dvakrát ročně, jednou v Brně a jednou v Praze. Vzhledem k okolnostem tohoto roku se uskuteční pouze jednou, a to v Brně. Celá konference bude zároveň vysílána živě, aby se k know-how mohli dostat účastníci z celého světa.

“V nejisté době potřebujeme dobré leadery víc než kdy jindy. Proto konferenci pořádáme hybridně, aby se mohli připojit odkudkoliv a získali tipy, povzbuzení i nové odhodlání do dalších dní, když nejde vše naplánovat a trh je velmi proměnlivý. Dozví se, jak zvládat menší i větší krize, jak se na ně lze připravit a čím mohou být prospěšné, ačkoliv je to pro ně zrovna velmi náročné,” dodává ke konferenci Barbora Vacková.

Na konferenci vystoupí celkově 7 řečníků, kteří mají jasné zadání: sdílet co nejvíce případových studií ze své praxe, aby si účastníci odnesli praktické tipy s přesahem.

Program konference najdete zde. Do 30.9. platí zvýhodněné vstupné Early bird a místa rychle mizí. Doporučujeme proto zakoupení vstupenky co nejdříve!

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video