Fio banka zahajuje Školu investování. Nabízí bezplatné semináře | E15.cz

Fio banka zahajuje Školu investování. Nabízí bezplatné semináře

Kamila Ondráčková

Fio banka připravila pro veřejnost 38 seminářů, které se věnují tématům pro začátečníky i pro pokročilejší investory. Semináře se konají ve městech po celé České republice a účast i registrace je pro každého zcela zdarma.

Fio banky připravila ve spolupráci s českou burzou RM-SYSTÉM projekt, který si klade za cíl vzdělávat veřejnost v oblasti fungování kapitálových trhů. Na konci září započne svůj již 29. semestr. Zájemci si mohou vybrat celkem z 19 měst a tří různých okruhů, odstupňovaných dle zkušenosti investorů, pro které jsou určeny.

„První téma bude zajímat především začátečníky, kteří se chtějí seznámit se základními investičními pojmy, dozvědět se proč vůbec do akcií investovat a jak to reálně provést. Druhý okruh je zaměřen na zahraniční burzy, včetně představení obchodovaných společnosti i praktické ukázky nákupu a prodeje. Třetí seminář je určen pokročilejším investorům, kteří se zajímají o možnosti znásobení investice, obchodování s komoditami nebo futures kontrakty. Na semináře se může bezplatně registrovat úplně kdokoliv, stačí si vybrat téma, konkrétní město a termín,“ uvádí Jakub Heřmánek, marketingový manažer Fio banky.

Fio hlásí 850 000 klientů. Na druhé pololetí slibuje vlastní podílové fondy nebo novou mobilní aplikaci

 

 

Autor: Kamila Ondráčková
 

Mzdová kalkulačka