Air Bank nabídne nové hypotéky. Banka slibuje flexibilní podmínky | E15.cz

Air Bank nabídne nové hypotéky. Banka slibuje flexibilní podmínky

13. září 2017 • 11:12

Narození dítěte, rozchod, změna výše platu. Podle průzkumu Air Bank se 92 procent Čechů během života s hypotékou potýká s něčím, co má vliv na její splácení.

Většina lidí se dle banky na začátku splácení zajímá více o sazbu než o to, jestli se hypotéka za pár let dokáže nejrůznějším životním událostem přizpůsobit.

Na přelomu září a října tak plánuje Air Bank spustit novou hypotéku, která se prý bude umět různým životním situacím přizpůsobit. „Pokud bude mít klient nějaké peníze navíc, umožní mu banka hypotéku splácet rychleji. Když mu naopak budou peníze chybět, umožní mu splácet hypotéku o něco pomaleji, nebo si dokonce vzít část už zaplacených splátek pomocí Chytré rezervy zpátky,“ vysvětluje Jana Karasová, tisková mluvčí Air Bank.

Air Bank má dvě stě bankomatů, polohu další stovky můžete ovlivnit

Air Bank už obdobné možnosti přizpůsobení nabízí u své služby převedení hypotéky, kterou má v nabídce od roku 2015. Novou hypotéku budou moct lidé využít i na koupi hotového bytu nebo domu. Hypotéka bude bez poplatků za schválení, poskytnutí a čerpání, za vedení účtu a za odhad nemovitosti.

 

Autor: Kamila Ondráčková
 

Mzdová kalkulačka