Bydlení bez kompromisů je životní investicí | E15.cz

Bydlení bez kompromisů je životní investicí

.

Pokud je město Vaším domovem, příroda Vaší láskou a design neoddělitelnou součástí Vašeho života, pak nedělejte kompromisy a investujte do svého životního stylu.

V jedné z nejkrásnějších lokalit Prahy 6 - Dejvicích, v těsném sousedství Tiché Šárky a Jenerálky vyroste v následujících letech rezidenční komplex 50 rodinných domů v nízkoenergetickém standardu. Svým budoucím obyvatelům nabídne polosoukromý park s designovou klubovnou, dětským hřištěm a alejemi vzrostlých stromů v obytných ulicích. V rámci areálu bude obyvatelům k dispozici recepce 24/7 s širokou škálou služeb včetně ostrahy. Záleží tedy jen na potřebách a přáních budoucích rezidentů, jak si ještě více zpříjemní život v top´rezidenci.“

Krásné prostředí a nadčasová architektura rodinných domů od ateliéru Šafer Hájek plně respektuje genius loci a naplňuje současné potřeby prémiového bydlení.

top´rezidenci na prvním místě. Proto spolupracujeme se známými architekty a designéry ze studia OLGOJ CHORCHOJ, kteří pro rodinné domy navrhli výjimečné prostory ve standardu TOP a PREMIUM,“ vysvětluje záměr developera Otto Koval.

Důraz byl kladen na funkční design s požadavky na vysokou kvalitu vnitřního prostředí a zároveň dosažení minimálních provozních nákladů. Každý rodinný dům je nadstandardně tepelně izolován a osazen kvalitními okny s trojitým zasklením, umožňujícím efektivní využití slunečního záření v zimních i letních měsících. O přirozeně zdravé prostředí se současnou eliminací tepelných ztrát se stará centrální individuálně řízená větrací jednotka s rekuperací tepla. Výsledkem je harmonický, moderní a designový domov, jehož provozní náklady nezatíží rodinný rozpočet zbytečnými výdeji za energii.

V rámci rezidenčního komplexu vznikne ukázkový vzorový dům, který bude kompletně zařízen a vybaven dle návrhu studia OLGOJ CHORCHOJ, tak aby si budoucí rezidenti mohli všemi smysly ozkoušet bydlení v top’rezidenci.

Pokud je funkční a originální design OLGOJ CHORCHOJ Vaším stylem a zároveň se poohlížíte po novém bydlení, které by naplnilo Vaši touhu po blízkosti přírody a dostupnosti do města, je čas zaměřit svoji pozornost na top’rezidenci.

www.top-rezidence.cz

Autor: .
 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!