Proč je profesní vzdělání tak oblíbené? Získejte titul MBA | e15.cz

Proč je profesní vzdělání tak oblíbené? Získejte titul MBA

ZDROJ: Vysoká škola podnikání a práva
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Vzdělávání je velice důležité, a to v jakémkoliv věku. Pokud vás však klasické vysokoškolské obory nelákají, protože chcete spíše zdokonalit manažerské dovednosti, poohlédněte se spíše po profesním studijním programu, jako je například MBA (Master of Business Administration).

Vysokoškolský profesní titul MBA je známkou toho, že jste získali manažerské dovednosti, a proto o něj mají zájem především manažeři, podnikatelé, pracovníci státní správy a majitelé různých korporací. Pokud se plánujete přihlásit na studium MBA, potřebujete mít bakalářský, magisterský, případně doktorský titul.

MBA pomůže v kariérním růstu

Obrovskou výhodou je, že s titulem MBA uspějete i v zahraničí, protože je uznávaný celosvětově, a tak můžete bez problémů zabodovat i v nadnárodních společnostech. Výuka se od tradičního vysokoškolského studia liší zejména náplní, protože MBA studium je zaměřeno na praktické dovednosti, které využijete v praxi.

Studijní program MBA je jednoletý, navíc zohledňuje váš časový harmonogram a respektuje vaše individuální potřeby. Zvolíte si různé moduly, které se vám nejvíce zamlouvají. Profesní vzdělávání vedou lektoři, kteří jsou v podstatě manažeři a podnikatelé působící v různých společnostech.

Kde studovat MBA?

Prvně podáte přihlášku. Po splnění podmínek a zaslání životopisu obdržíte informaci o tom, jestli jste byli přijati ke studiu. Během jednoho roku navštívíte sedm povinných workshopů pod vedením zkušených lektorů. Stejně tak se můžete přihlásit i na nepovinné workshopy se zajímavými náplněmi. Studium končíte závěrečnou prací, kterou potom obhajujete před komisí.

Jestliže hledáte vysoké školy Praha, jež poskytují MBA studium, obraťte se na Vysokou školu podnikání a práva. S více než dvacetiletými zkušenostmi vám poskytne kvalitní vzdělání.

Mzdová kalkulačka