Fio banka zlevňuje hypotéky, sazba činí 2,28 procenta ročně | E15.cz

Vše o miliardářích

Vše o miliardářích Vstoupit do speciálu

Fio banka zlevňuje hypotéky, sazba činí 2,28 procenta ročně

Aleš Pospíšil

Aleš Pospíšil

Stále také platí benefity, jako je mimořádná splátka bez poplatků i možnost flexibilního snižování měsíčních splátek. Ale pozor, sazba platí pouze při refinancování.

Fio banka se rozhodla snížit úrokové sazby a nově nabízí ještě výhodnější hypotéky - tedy pro ty, kteří chtějí hypotéku refinancovat. Aktuálně došlo ke snížení u nejpoptávanějších fixací na 3 a 5 let. Výhodnější nabídka je připravena pro zájemce o tříletý fix, místo 2,38 procenta teď můžou dosáhnout na hypotéku s úrokovou sazbou od 2,28 procenta.

Stejná nabídka, tedy úroková sazba 2,28 procenta platí i pro nejdelší pětiletou sazbu. Jednoletá fixace zůstává na sazbě od 2,38 procenta.

Poptávka po starých domech stoupá, důvodem jsou pozemky

Fio neúčtuje poplatky za poskytnutí či čerpání hypotéky, klienti také mohou kdykoliv a zdarma splatit jakoukoliv její část. A pokud mají během splácení volné peníze, mohou si je vložit na Hypospořicí konto, které je bezplatnou součástí hypotéky, a snížit si tak své měsíční splátky.

Část hypotéky ve výši zůstatku na kontě není úročena. Peníze na kontě jsou klientům neustále k dispozici a můžou si je kdykoliv bezplatně vybrat a řídit si výši svých splátek podle své momentální situace.

 

Mzdová kalkulačka